Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Ми і наші кози

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний
АвторПовідомлення
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty13.06.14 21:08

Ніжність і теплота...
[img][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/img]
[img][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/img]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty13.08.14 22:30

Домашние козы

Домашние козы относятся к одним из самых древних домашних животных. Они были одомашнены около 9000 лет назад — позже собак, но раньше кошек, лошадей, ослов и овец. Интересно, что домашние козы имеют полигенное происхождение, то есть происходят от нескольких диких видов горных козлов. Наибольшее влияние на формирование домашних коз оказал бородатый, или безоаровый козел, обитающий в горах Кавказа, Малой и Средней Азии, но в создании отдельных пород могли использовать винторогих и альпийских козлов.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Коза домашняя (Capra aegagrus hircus).

Очагом одомашнивания стала Малая Азия, первые домашние козы появились на территории современных Израиля, Сирии, Ливана, Турции. Немного позже они были одомашнены в Древней Греции и на отдельных островах Средиземного моря. Козы оказались очень удобными и выгодными домашними животными, поэтому быстро распространились в разных странах. В первую очередь их стали разводить во всех странах Ближнего и Среднего Востока, Южной Европы и Африки, в которых сформировались свои традиции разведения этих животных и появились местные породы. Впрочем, люди завезли домашних коз и на другие континенты, и сейчас этих животных можно встретить буквально в каждой стране. Наибольшее поголовье сосредоточено в странах Африки и засушливых районах Азии, где другие виды скота проигрывают козам в конкуренции. А самое ценное племенное поголовье сосредоточено в Швейцарии, Германии, Франции. В 2008 году в мире содержалось свыше 15 миллионов молочных коз и почти 5 миллионов мясных.

Среди других видов домашнего скота козы выделяются прежде всего своей неприхотливостью и компактными размерами. Высота козы в холке не достигает и 1 м, масса 25-100 кг, поэтому за козами нетрудно ухаживать даже детям. Козы очень не требовательны в отношении корма: они могут поедать многие виды травянистых растений, в том числе низкорослые травы, могут обгладывать кору, поедать ветки и листья деревьев. При случае они пробуют на вкус любой материал растительного происхождения, например, могут подбирать окурки, есть бумагу и упаковочные пакеты, жевать веревки. Козы могут обходиться без сочных кормов и концентратов, хорошо переносят засуху и высокие температуры, многие породы также не боятся и морозов.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Стадо домашних коз на пастбище. В поисках корма этот скот легко забираются на скалы.

Все эти качества коз привели к тому, что они стали очень распространенными животными в неблагоприятных для проживания районах, а также в бедных семьях, ведь мелкая и неприхотливая коза не требует большого ухода, а своим молоком может прокормить несколько человек. Но не стоит полагать, что коза — спутник бедности. В аграрно развитых районах коз тоже разводят немало. В таких благополучных странах как Швейцария, Германия и Франция коз любят, а их молоко ценят выше коровьего. Во Франции даже производят специальные сыры из козьего молока. Вообще, козье молоко по составу ближе к человеческому, поэтому традиционно его используют как суррогат материнского. Современная промышленность производит из козьего молока различные продукты, в том числе мороженое и йогурты. Существует мнение, что козье молоко неприятно пахнет. В действительности запах появляется только у неухоженных животных, а также у коз, которых содержат совместно с половозрелым козлом. Ухоженные козы не передают запах молоку, более того, существуют породы, которые практически не пахнут. Подсчитано, что в мире козье молоко употребляет в пищу большее число людей, чем коровье, хотя в абсолютных цифрах его производят меньше.

Еще одно малоизвестное применение коз — мясное. Мясо этих животных не везде используют в пищу, в Европе его мало употребляют. А вот в странах Азии, Африки и в США коз выращивают на откорм наравне с баранами. В пищу используют только мясо молодых козлов (3-9 месяцев), оно очень нежное, быстро готовится, имеет отличные вкусовые качества. Мясо взрослых животных также съедобно, но оно жестче и может иметь неприятный запах. При откорме козы быстро набирают вес, а главное, могут использовать пастбища, непригодные для коров и лошадей. Это делает коз незаменимыми сельскохозяйственными животными в горных и полупустынных районах.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Мясная бурская коза.

Наконец, козы могут быть поставщиками другого ценного сырья — пуха, шерсти, кожи. Шерстный покров коз состоит из жестких остевых волос и густого подшерстка. Мягкий подшерсток называется пухом, а остевые волосы обычных коз не используют, так как они грубы и плохо окрашиваются. Но у отдельных пород коз шерсть имеет очень тонкую и длинную ость и используется для изготовления дорогих шерстяных тканей. Хорошо выделанная козья кожа — сафьян и шевро — еще один вид дорогого материала. Нестриженные шкурки коз используют в меховом производстве. Самым последним достижением селекционеров стали карликовые козы, которых часто разводят в Европе и Северной Америке, но не ради продуктивных качеств, а в качестве… домашних питомцев.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Козлята карликовой камерунской породы играют в парке.

Козы- очень умные и подвижные животные. Несмотря на внешнее сходство с овцами по характеру эти животные очень сильно от них отличаются. Во-первых, у коз не так ярко выражен стадный инстинкт: на пастбищах они держатся не столь скученно как овцы, не так трусливы, могут защищать козлят от мелких хищников. Во-вторых, меньшая степень стадности способствовала развитию сообразительности и даже своеобразной хитрости. Козы очень любопытны, при случае стараются изучить новый предмет или участок пастбища, эти животные всегда ищут способ преодолеть преграду, а найдя лазейку, пользуются ей постоянно. Не редкость, когда козлята дружат с другими животными и забираются на спину ослам, лошадям или собственным собратьям, чтобы покататься. Козы легко поддаются дрессировке: могут ходить на поводке, узнают и самостоятельно находят ворота хлева, иногда дают доить себя только одному хозяину, могут возить небольшую тележку (раньше в Германии для вывоза молока с пастбища использовали самих коз, а не лошадей). Наконец, козы очень ловкие животные, в поисках корма или ради игры они могут забираться на отвесные уступы, деревья с пологими ветвями и даже крыши домов. В некоторой степени отличаются и голоса овец и коз. Овечье блеяние более низкое и протяжное, в то время как козы издают отрывистое «ме-ме-ме»

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Бурские козлята забрались на спину ослику, который пасется с ними в загоне. На шее козлят закреплены специальные металические распорки, которые не позволяют им пролазить сквозь ограду.

Средняя продолжительность жизни обычной продуктивной козы 8-10 лет, некоторые животные могут доживать до 15-18 лет. Половозрелость у коз наступает рано — в 3-6 месяцев, но допускать их к размножению следует не ранее 1-1,5 лет. Козлы во время случки ведут себя возбужденно и издают неприятный «козлиный» запах. Отсюда происходят мифы различных народов, в которых козел является символом нечистоты, распутства и вообще греха. Беременность у коз длится около 5 месяцев, рождается чаще 1-2 козленка, в исключительных случаях 4 и даже 6. Козлята быстро растут, лактация у коз может длиться до 300 дней в году. В зависимости от породы и периода лактации коза может давать 0,5 до 7 л молока в сутки. Козы отличаются крепким здоровьем и редко болеют. Самую большую опасность для них представляет сырой климат и влажные пастбища, которые могут привести к заболеванию пневмонией или отравлению ядовитыми травами.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Домашние козы пасутся на дереве.

Внешне козы похожи на овец, поэтому некоторые люди путают этих животных. Но отличить козу от овцы легко по одному верному признаку — у козы хвост всегда короткий и торчит кверху, а у овец он всегда опущен и зачастую имеет большую длину. Кроме того большинство домашних коз (а козлы обязательно) имеют пучок длинной шерсти на подбородке («борода»). У некоторых пород коз на шее могут быть мясистые выросты — «сережки», которые выполняют защитную функцию (когда хищник хватает козу за горло велика вероятность, что «сережки» оторвутся, а жертва вырвется). У козлов рога саблевидные, у козочек почти прямые, в то время как у баранов они скручены в спираль, а овцы чаще всего безроги. Правда, среди коз тоже бывают безрогие (комолые) особи. Рога у коз могут быть разной формы: округло-цилиндрические или плоские, заложенные назад или растущие в стороны.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Эти шерстистые «барашки» на самом деле козы ангорской породы.

Уши у коз могут быть маленькие и торчащие, а могут быть широкие и свисающие. Также отличается длина и качество шерсти, большинство пород имеют короткую шерсть, но бывают длинношерстные козы, у которых длина шерсти превышает 20 см. Еще один признак, который может варьировать — длина морды. Обычные длинномордые козы всем известны, но, оказывается, бывают еще и короткомордые, чем-то напоминающие бульдогов.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Козел бурской породы имеет горбоносый профиль.



Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty13.08.14 22:47

Колись говорили - коза це корова бідняка. На сьогодні коза це годувальниця.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty13.08.14 22:50

Кася пише:
коза це корова бідняка.

...да, дожились... :diablo:  а корова - роскошь...попробуй прокорми...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Maha
Початківець
Початківець
Maha


Ваше ім'я : Марія
Місто, область : Київ
Повідомлення : 72
Дата реєстрації : 12.08.2014
Вік : 47

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.08.14 9:31

Існує тенденція така, що люди часто дуже зневажливо і упереджено ставляться до кіз: "кози? фу! вони смердять і молоко у них смердить і взагалі вони вредні і таке інше..."
Перший досвід спілкування з козами я отримала в 10 років в одному селі. Поїхали ми в гості до двоюрідної бабці в село Михайлівка. А там коза і козеня. Мені здається, що за ті два дня мене майже ніхто не бачив дома. Тільки на випасі з козеням гралась. На все життя меня запам'яталось це спілкування. І от, тільки в 34 роки у мене зявились свої кози. :)


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.08.14 16:47

Maha пише:
І от, тільки в 34 роки у мене зявились свої кози. :)

...всему своё время...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty30.08.14 22:16

Наше козоцарство
[img][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/i[img][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/img]mg]
[img][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/img][img][Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення][/img]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty30.08.14 22:18

Кася пише:
Наше козоцарство

класс! ...а сколько их у тебя вообще на данный момент?..


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty30.08.14 22:21

Дві дорослі дойні, кізка молода і цапок. Всього чотири голови. Та скоріше всього розширимося. Є варіант.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty30.08.14 22:22

Кася пише:
Та скоріше всього розширимося. Є варіант.

...и это правильно - удачи!.. За нас!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty30.08.14 22:27

Admin пише:
удачи!.

Спасибі! Зараз вона мені дуже потрібна!!!!!!!!!!!!


Повернутися до початку Перейти донизу
Леся Бурин
Початківець
Початківець
Леся Бурин


Ваше ім'я : Леся
Місто, область : м. Стрий
Повідомлення : 9
Дата реєстрації : 20.09.2014
Вік : 65

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.10.14 0:10

Красиві,доглянуті,а такому випасу можна тільки позаздрити.При таких можливостях гріх не розширюватися.


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.10.14 0:23

Кася пише:
Та скоріше всього розширимося. Є варіант.

Ми таки розширилися. У нас ще Фрося з"явилася.



Повернутися до початку Перейти донизу
Maha
Початківець
Початківець
Maha


Ваше ім'я : Марія
Місто, область : Київ
Повідомлення : 72
Дата реєстрації : 12.08.2014
Вік : 47

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.10.14 12:56

Вітаю! А що за Фрося? :)


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty06.12.14 23:23

Maha пише:
І от, тільки в 34 роки у мене зявились свої кози. :)
От на весні і мій "зірковий час" настане,(мені весною теж 34 виповниться),планую купити пару Зааненських коз,козлика точно малого,а от козочку не вирішила як краще,теж маленькою,чи вже вагітною першим разом,не знаю ще...


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty06.12.14 23:24

Zolotavka пише:
От на весні і мій "зірковий час" настане

ОК! ромашки За нас!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty06.12.14 23:33

Дякую Вам Михалыч,багато років мені довелося "ламати" батьків щоб козочок тримати,і ось нарешті, я змогла донести до них свою думку про те,що жити в селі і не тримати ніякої животинки,та купляти в магазині яйця, американські окорочка і молоко невідомого походження це гріх! Ото ж сьогодні увечері прийняли остаточне рішення купити козочок та обзавестися різною птицею(декілька років назад тримали кури і свині,гуси,кролі метелики,ото й усе було)
Залишилося тільки знайти до весни у кого купити кози,щоб з породою не обманули.


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty09.12.14 10:09

Ірино, а на "Бабині кози" Ви не хочете звернутися? Відгуки про них непогані.


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty09.12.14 11:47

Кася пише:
на "Бабині кози" Ви не хочете звернутися? Відгуки про них непогані.
Дякую,треба глянути :13: :


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty09.12.14 12:57

У мене на сьогодні кізка молоденька (25% заан) покрита цапком (25% заан). Результати по весні розповім


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty09.12.14 17:46

Кася пише:
"Бабині кози"
Скажыть,а хтось купував у цьому році кози у "Бабині кози", просто знайшла інфу в інтернеті,що цю ферму власник продавав.


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty09.12.14 22:39

Кася пише:
на "Бабині кози"
Кася,на "Бабині кози" сьогодні дзвонила,дзвонила,аж до 21.20,а трубки ніхто так і не взяв,шкода...а такі ж гарні відгуки про них сьогодні читала рыдаю


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 11:41

Зараз пошукаю телефон, десь був. У них багатодітна сім"я, господарство велике. Може увечері і не беруть трубку.


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 11:49

Кинула телефон в лічку


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 18:33

Кася пише:
У мене на сьогодні кізка молоденька (25% заан) покрита цапком (25% заан). Результати по весні розповім
То тримаємо кулачки і чекаємо на дуже добрий результат!


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 22:20

Кася пише:
Кинула телефон в лічку
Додзвонилася сьогодні нарешті до Олександра "Бабині кози", козенята будуть навесні,коли мені й треба,ціна від *****, але з'явилося "але", у ресурсах інтернету знайшла інформацію,що кози які були куплені людьми за (приблизно) останній рік почали хворіти оспою,хоча при покупці були на вигляд абсолютно здоровими...Загалом не знаю що робити,в одних людей супер відгуки,у інших кози і козенята хворіють і вмирають від недуги,а коштують прилічно.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 22:38

Zolotavka пише:
Загалом не знаю що робити

...где бы не купили - прививать и содержать и кормить как положено...ну и про профилактику не забывать...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 22:49

[quote="Admin"]где бы не купили - прививать и содержать и кормить как положено...ну и про профилактику не забывать...
Міхалич,воно то так,але ж як дізнатися що ті козенята які я наприклад куплю не являються вже носіями якоїсь бяки,документ то дають сказав продавець,але ж де гарантія що ті кози не хворі на момент покупки,Можна купити кози і зразу ж привити,та може ж бути й пізно...


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 23:10

Zolotavka пише:
Міхалич,воно то так,але ж як дізнатися що ті козенята які я наприклад куплю не являються вже носіями якоїсь бяки,

...гарантию Вам и ветеринар не даст...любое животное при смене места проживания и смене кормов с водой переносит стресс, а это может повлечь развитие скрытых или врождённых болячек...поэтому при покупке хоть козы, хоть птицы нужно заранее у продавца узнать какими кормами кормят и по возможности приобрести самим или у продавца аналогичный корм, а когда привезёте к себе то добавить не более 10% своего корма/комбикорма к тому, которому животное привыкло и в течении 10-15 дней постепенно увеличивать пропорцию своих кормов...в первые дни давать только кипячённую воду и лучше с витаминами...также не надо давать пищу, которая тяжело усваивается или наоборот слабит...

Zolotavka пише:
але ж де гарантія що ті кози не хворі на момент покупки,Можна купити кози і зразу ж привити,та може ж бути й пізно...

...а где гарантия, что нет какой-нибудь заразы -ТТТ- у Вас на земле или у соседа...вирус оспы куриной, например, по ветру может разносится в пределах 2 км...только обработка инвентаря, помещений, самих животных и периодическая/сезонная дезинфекция и постоянная профилактика от основных возможных заболеваний...

...мой совет - побольше читайте об особенностях содержания и кормления и анализируйте/запоминайте/записывайте/советуйтесь с ветврачом перед покупкой животных...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 23:28

Admin пише:
...мой совет - побольше читайте об особенностях содержания и кормления и анализируйте/запоминайте/записывайте/советуйтесь с ветврачом перед покупкой животных...
Дякую,усвоїла поради,але мені ще вчитися і вчитися,вік живи-вік учись благодарю


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty10.12.14 23:33

Zolotavka пише:
але мені ще вчитися і вчитися,вік живи-вік учись

...главное - желание узнать... ромашки ...удачи!.. За нас!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty11.12.14 10:56

Не хочу нікого захищати чи вихваляти. Просто вискажу свою думку.
Придбавши тварину/птицю в господарство потрібно виконати усі вимоги по профілактиці захворювань, утриманню і харчуванню. Дуже часто буває цікавинка (з цим стикаються напевне усі, хто займається продажем). Через деякий час покупець заявляє, що тварина/птиця хвора/не їсть/не росте/не доїться/не несеться/і взагалі здохло. Винен продавець, бо у покупця буцімто все нормально було. (Історія жована-пережована!)
Купуючи, ми сподіваємося на те, чого хочемо бачити. А ситуації бувають самі різні. Ірино, може варто спочатку повчитися на кізочках не таких породних/дорогих? Трохи досвіду наберетеся, а там і на породу замахнутися можна буде?


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина ___
Початківець
Початківець
Марина ___


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Донецкая обл.г.Мариуполь
Повідомлення : 29
Дата реєстрації : 11.11.2014
Вік : 29

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty11.12.14 18:28

Я слышала про Бабини козы на другом форуме не хорошие отзывы.


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty11.12.14 23:00

Кася пише:
Трохи досвіду наберетеся, а там і на породу замахнутися можна буде
У нас, і в баби колись були прості кози,молока давали смачного,але мало.
Ми вже остаточно вдома визначились з породою,і краще вже рішення не міняти,бо сім п'ятниць на неділю до хорошого не доведуть(особисто у нас так).Ми вже думками з цими козами,так що будемо купувати зааненських.


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина ___
Початківець
Початківець
Марина ___


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Донецкая обл.г.Мариуполь
Повідомлення : 29
Дата реєстрації : 11.11.2014
Вік : 29

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty11.12.14 23:04

Zolotavka, Хороший выбор!!! подмигивает


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty11.12.14 23:10

Марина ___ пише:
Хороший выбор!!!
Дякую! А що вже про дітей казати,тільки й питають чи я вже знайшла майбутніх наших козенят,та коли вже та весна прийде щоб їх забрати! смех


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина ___
Початківець
Початківець
Марина ___


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Донецкая обл.г.Мариуполь
Повідомлення : 29
Дата реєстрації : 11.11.2014
Вік : 29

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty11.12.14 23:20

Ничего,придет весна,не успеете глазом моргнуть.Просто когда сильно чего-то хочется,время кажется так долго проходит.


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty12.12.14 10:36

Zolotavka пише:
У нас, і в баби колись були прості кози

То певний досвід все ж таки є? Тоді Успіху!


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty12.12.14 11:40

Кася,невеликий досвiд,але досвiд. Ми все тримали ранiше,качки,гуси,свинi i звичайнi i в'етнамськi, кури,кролi, тiльки були обставини деякi,прийшлося всiх з часом перерiзати. Тепер настала та пора коли я хочу вiдродити наше маленьке господарство.

Дойкою я оволодiла на коровах,я ж не думаю що кози доi'ти важче,чи я глибоко помиляюся?


Повернутися до початку Перейти донизу
Кася
V.I.P.
V.I.P.
avatar


Місто, область : Черкаси
Повідомлення : 817
Дата реєстрації : 09.06.2014
Вік : 50

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty12.12.14 12:11

Згадую свою першу дойку кози... (теж був досвід на коровах)
Відро між коліна, на стільчик і вперед... Та не так сталося, як гадалося! Коза ж малесенька проти корови. Я поки приловчилася, то молоком були всі стіни облиті!

Але тобі бажаю успіху!!!


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty12.12.14 17:58

Кася пише:
Я поки приловчилася, то молоком були всі стіни облиті!
восторг

Кася пише:
Але тобі бажаю успіху!!!
:13: :


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.12.14 16:59

Доброго дня усім! Хочу подякувати Марині за поради по придбанню Зааненських козенят.Мариночка,я послухалася Вас і стала шукати козочок не по фермах,а по людях,і таким чином я познайомилася з однією жінкою,у неї є ці кози,але вона цього року їх не продає.Але вона дала мені контакти надійних людей у яких без обману можна придбати козенят,а ще ці люди живуть у Київській області,це взагалі супер. Я обдзвонила власниць коз,я довго спілкувалася з кожною з цих жінок і дійшли ми висновку,що мені подзвонять як козенята народяться,коз-мамок багато,є вибір,буду брати у двох різних людей декілька козенят,вони також один одного знають,козоводи ж все таки.Єдине що мені треба буде це випоїти козенят,бо одна з власниць не займається торгівлею молодняка,ріже їх на м'ясо,випоює тільки для себе,ті хто хочуть купити мусять з двохтижневого віку випоювати самі,в зв'язку з цим вона продає малят майже за безцін.

П.С. Проконсультувалася у цих людей з приводу покупки коз на фермі "Золота коза",порекомендували не купляти навіть з документами,у них проблеми там.


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.12.14 17:10

Ще забула добавити,ще ця жіночка з якою я говорила живе в Таращанському районі (Біла Церква),і там не далеко від неї знаходиться відома ферма "Семеро Козлят",то вона каже що для себе не купляє ні там,ні на інших фермах коз для розбавлення крові,купує у інших козоводів по областях.


Повернутися до початку Перейти донизу
Марина ___
Початківець
Початківець
Марина ___


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Донецкая обл.г.Мариуполь
Повідомлення : 29
Дата реєстрації : 11.11.2014
Вік : 29

Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.12.14 17:37

Zolotavka, Я очень рада за вас.Удачи вам в нашем нелегком труде с козами.Нас поймет тот,кто этим занимается.


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.12.14 17:44

Zolotavka, Ну то й добре що все так з'ясувалось!


Повернутися до початку Перейти донизу
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.12.14 17:45

Дякую вам дывчата! :13: : :d_daisy: :


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty14.12.14 17:53

Zolotavka пише:
П.С. Проконсультувалася у цих людей з приводу покупки коз на фермі "Золота коза",порекомендували не купляти навіть з документами,у них проблеми там.

...у нас есть тема [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] и там можете разместить информацию, подтвердив её аргументами и документами в течении 3-х суток...если доказательств не будет, то Ваша информация про хороший продавцов и плохих в этой теме будет удалена...
С уважением,
Admin


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty15.12.14 8:42

Zolotavka пише:
П.С. Проконсультувалася у цих людей з приводу покупки коз на фермі "Золота коза",порекомендували не купляти навіть з документами,у них проблеми там.

Вы написали ...

Я вчора і сьогодні спілкувалася з трьома жінками,у двох з них я куплятиму Зааненських козенят для себе,ці люди займаються утриманням та розведенням коз Зааненських,Альпійських та Нубійських (не ферми).Ці жінки мені повідомили,що у таких великих ферм як "Бабині кози", "Золота коза", та "Семеро козлят" є проблеми із здоров'ям коз та обманом по придбанню коз.

...то есть Вы считаете, что со слов людей, которых Вы не видели и не знаете, которые предлагают Вам купить у них то, что Вы ищете - основанием думать и писать о других продавцах плохо?

...если нет документов, подтверждающих факт обмана с телефонами обиженных клиентов, то это просто пустые слова, а некоторые могут подумать о наговоре/"заказухе"...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Zolotavka
Фермер
Фермер
Zolotavka


Ваше ім'я : Ира
Місто, область : Киевская область, с.Микуличи
Повідомлення : 672
Дата реєстрації : 01.12.2014
Вік : 42
Нагороди :
Ми і наші кози 1810



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty15.12.14 15:46

Мiхалич, та шо ж ви так усе критично сприймаете. Я по вiдгукам з форума козоводiв по ланцюжку сама знайшла тих людей,i вони менi не нав'язували коз у них купувати,та й про вищесказанi ферми я про всяк випадок спитала,менi розказали з чим зтикалися, а так щоб менi зразу в лоб сказали не купуй там-то i там-то цього нiхто не говорив. Просто я хотiла розповiсти те,про що менi стало вiдомо, а покупцi коз у тих фермерiв нехай будуть уважними iпильними, та самi вирiшують купувати там кози чи нi.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 56
Нагороди :
Ми і наші кози Love1510Ми і наші кози 1810Ми і наші кози Kurits10



Ми і наші кози Empty
ПовідомленняТема: Re: Ми і наші кози   Ми і наші кози Empty15.12.14 16:01

Zolotavka пише:
Мiхалич, та шо ж ви так усе критично сприймаете.

Добрый день, Ирина! здрасьте!

...отвечу Вам тезисно...

- слова, не подтвержденные конкретикой, - пустой звук...
- отмыться от грязи гораздо тяжелее, чем выслушать хвалебную оду...
- англичане говорят всем - "Хотите понять тонкость английского юмора - поставьте/представьте себя персонажем высмеивания"...
- хозяйка "Золотой козы" зарегистрирована у нас на форуме и периодически бывает у нас...что я ей, как организатор форума, должен буду ответить на ваши высказывания, что кто-то, когда-то, что-то купил и ему не понравилось???...да такое сплошь и рядом при любых покупках/продажах - всегда есть недовольные, но предъявляя человеку что-то = нужно и называть вещи своими именами - кто именно, когда и что приобрёл и в чём проблема???...чтобы человек, которому высказывают "ФФФ" мог также и ответить было/небыло да или нет...как-то так...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
 

Ми і наші кози

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 3Перейти до сторінки : 1, 2, 3  Наступний

 Схожі теми

-
» Просто кози...
» Продам козенят від молочної кози
» Наші козенята
» Наші улюблені десерти!!!
» Наші дворові кішки і коти

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Тваринництво, Livestock raising :: Кози, Causey :: Все, що пов'язано з козами-
Verification: 4480873de4d6d843