Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Методы оценки инкубационных яиц

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму


Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014

Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty14.12.15 12:34

Співвідношення білок/жовток найбільшим було у курей кросу «Ломанн браун лайт» закордонної селекції й вірогідно переважало інші досліджені групи птиці вітчизняної селекції на 0,11-0,35 (P>0,95-0,999).

Найменшим дане співвідношення основних складових яйця виявилося у ресинтезованих українських чорних курей (1,96) на 0,09-0,24 (P>0,95-0,999).

У полтавських глинястих курей це співвідношення вірогідно більше на 0,12-0,15 (P>0,95-0,999), ніж у яєчної птиці «Бірківська барвиста» та українських зозулястих курей.

Найнижчою енергетичною цінністю в 100 г вмісту яйця, як і у 30 тижнів, вирізнялися яйця курей кросу «Ломанн браун лайт» закордонної селекції (625,73 кДж), що вірогідно менше на 12,91-49,04 кДж (P>0,95-0,999), ніж у птиці досліджених груп вітчизняного генофонду.

Серед вітчизняної птиці найвища енергетична цінність яєць характерна для ресинтезованих українських чорних курей (674,77 кДж), що вірогідно вище на 12,69-36,13 кДж (P>0,95-0,999) порівняно з яєчними курми породи сріблястого леггорну «Бірківська барвиста» та полтавськими глинястими.

Найнижчою енергетичною цінністю серед дослідженої птиці вітчизняної селекції вирізнялися кури автохтонної породи «Полтавська глиняста» (638,64 кДж). Цікаво відмітити, що у віці 30 тижнів яйця курей цієї ж породи також мали найнижчу енергетичну цінність серед дослідженої птиці.

Отже, вивчення основних морфологічних ознак курей в 40-тижневому віці дозволило встановити вірогідну перевагу курей фінального гібриду кросу «Ломанн браун лайт» закордонної селекції над курми досліджених груп вітчизняного генофонду за масою яєць (на 3,50-4,86 г), масою білку (на 2,71-4,0 г), масою шкаралупи (на 0,53-1,11 г), долею білку (на 1,38-2,63%), долею шкаралупи (на 0,55-0,94%), співвідношенням маси білку до маси жовтку.

Доля жовтку в яйцях курей досліджених груп вітчизняної селекції більша на 1,09-3,18%, ніж у птиці закордонної селекції.

Відмічені особливості морфологічних ознак яєць напряму мали відображення на енергетичній цінності в 100 г вмісту яйця. Більший уміст в яйцях курей зарубіжного кросу «Ломанн браун лайт» білку, шкаралупи та менший жовтку стало результатом найнижчої енергетичної цінності їх яєць (625,73 кДж). Це вірогідно нижче на 12,91-49,04 кДж порівняно з вітчизняною птицею.

Високий уміст в яйцях курей вітчизняного генофонду жовтку (27,59-29,68%) та менший білку (58,04-60,52%) і шкаралупи (11,89-12,38%), невисоке співвідношення маси білку до маси жовтку (в межах 1,96-2,20) призвело до високих значень енергетичної цінності в 100 г вмісту їх яєць – 638,64-674,77 кДж.

Висновки:
1. У віці 30 тижнів у курей вітчизняного генофонду енергетична цінність в 100 г вмісту яйця більша на 28,35-44,97 кДж завдяки більшій долі жовтку (на 1,94-2,94%) та меншій білку (на 1,32-2,67%) і шкаралупи (на 0,46-0,91%).
2. В 40-тижневому віці більший уміст в яйцях курей зарубіжного кросу «Ломанн браун лайт» білку, шкаралупи та менший жовтку стало результатом найнижчої енергетичної цінності їх яєць, що вірогідно нижче на 12,91-49,04 кДж порівняно з вітчизняною птицею.

Бібліографічний список літератури
1. Boroday V. P. Yakist i bespeak kharchovykh yaits / V. P. Boroday, N. P. Ponomarenko, V. V. Melnik // Suchasne ptakhivnytstvo. - 2006. – №11. – S. 11 – 13.
2. Kovalenko G. T. Yakist yaits batkivskogo stada kurey krosy «Khаy-Lаyn W-36» v zalezhnosti vid viku ptytsi / G. T. Kovalenko, I. A. Stepanenko, I. Ya. Statnik // Materialy X Ukrainskoy konferentsii po ptitsevodstvu s mezhdunarodnym uchastiem «Аktualnye problem sovremennogo ptitsevodstva». – Аlushta, 2009. – S. 256 – 265.
3. Prokudina N. A. Metody bioligicheskogo kontrolya v inkubatsii / N. A. Prokudina, A. B. Artemenko, N. S. Ogurtsova. – Kharkov: OOO "NTМТ", 2006. – 107 s.

MORPHOLOGICAL CHARACTERS OF EGGS OF HENS DOMESTIC AND FOREIGN SELECTION
Khvostik V. P., Каterinich О. О., Pankova S. N., Zаkharchenko О. P.,
Lytuy Yu. S., Pechenezhskaya Т. B., Fecenko N. А.
Institute of Animal Science of the National Academy of Agrarian Sciences of Ukraine
Abstract. In the 30-week old chickens of the gene pool of the domestic share of yolk in the eggs was significantly greater in the 1,94-2,94% (P>0,999), calories in 100 grams of the contents of eggs - 28,35-44,97 kJ (P>0,999) than the birds cross "Lohmann brown light "foreign selection, 40 weeks of age - by 1,09-3,18% (P>0,99-0,999) and 12,91-49,04 kJ (P>0,95-0,999).
Key words: chicken, egg weight, the weight of the protein, the yolk mass, the proportion of protein, the proportion of yolk.

Хвостик В. П., канд. с.-г. н.; Катеринич О. О., канд. с.-г. н.; Панькова С. М., канд. с.-г. н.; Захарченко О. П., м. н. с.; Лютий Ю. С., м. н. с.;
Печеніжська Т. Б., м. н. с.; Фесенко Н. А., м. н. с.

Інститут тваринництва НААН
Institute of Animal Science of the National Academy of Agrarian Sciences of Ukraine


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Татьянка
V.I.P.
V.I.P.
Татьянка


Ваше ім'я : Татьяна
Місто, область : Шостка, Сумская область
Повідомлення : 1667
Дата реєстрації : 11.11.2015
Вік : 41
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10


Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty14.12.15 13:04

С такими показателями наши отечественные куры вообще супернинзяяяя...


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty16.07.16 12:22

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10


Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty17.07.16 9:57

Михалыч пише:
..как проверить пищевое яйцо...для инкубации смоченные куриные яйца уже не пригодны...
Пост №24
Як краще дезинфікувати інк. яйце?
Я зазвичай обприскую дезинфікантом, але в такому разі яйце все таки змочується.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty17.07.16 10:08

Slavamaz пише:
Я зазвичай обприскую дезинфікантом, але в такому разі яйце все таки змочується
...обрызгивать и мочить - разные вещи...
...если яйцо привозное обрабатываю рефлектором Минина, кварцую и если сильно грязное, то обрабатываю Бровадезом...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
gnomvolga
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
gnomvolga


Ваше ім'я : Андрей
Місто, область : Волгоград
Повідомлення : 79
Дата реєстрації : 12.05.2015
Вік : 41

Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty20.01.17 1:25

По инкубационному яйцу, где и как искать.
Моя точка зрения.


Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/gnomvolga/
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty21.01.17 22:26

gnomvolga, Дякую Андрію, дуже доречна на початку сезону інформація. Корисна не тільки новачкам, але й тим, хто має якийсь досвід.


Повернутися до початку Перейти донизу
gnomvolga
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
gnomvolga


Ваше ім'я : Андрей
Місто, область : Волгоград
Повідомлення : 79
Дата реєстрації : 12.05.2015
Вік : 41

Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty21.01.17 23:39

Хочу сказати, що дуже багато і хорошою інформацією, на форумі Михайлович викладає. А я люблю вчитися новому, а потім ретранслирую своїми словами суть питання )))


Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/gnomvolga/
gnomvolga
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
gnomvolga


Ваше ім'я : Андрей
Місто, область : Волгоград
Повідомлення : 79
Дата реєстрації : 12.05.2015
Вік : 41

Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty22.01.17 15:42

Ещё видео смастерил, по качеству яйца для инкубации.
Собрал информацию и переработал, плюс свой опыт небольшой.


Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/gnomvolga/
MYLIK
Початківець
Початківець
avatar


Ваше ім'я : Олександр
Місто, область : Україна -Звенигородка
Повідомлення : 30
Дата реєстрації : 24.07.2014
Вік : 56

Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty19.02.17 13:45

Доброго дня.
потрібно оцінити дане яйце.на рахунок запліднення.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]



Повернутися до початку Перейти донизу
Уляна
Куратор форуму
Куратор форуму
Уляна


Ваше ім'я : Уляна
Місто, область : УкраЇна, ЛьвІв
Повідомлення : 4243
Дата реєстрації : 30.04.2015
Вік : 47
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10


Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty19.02.17 13:58

MYLIK пише:
Доброго дня.
потрібно оцінити дане яйце.на рахунок запліднення.
я бачу запліднене яйце


Повернутися до початку Перейти донизу
Уляна
Куратор форуму
Куратор форуму
Уляна


Ваше ім'я : Уляна
Місто, область : УкраЇна, ЛьвІв
Повідомлення : 4243
Дата реєстрації : 30.04.2015
Вік : 47
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10


Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty07.08.17 11:44

Хотите узнать какой оплод у ваших кур-ето очень просто!!!


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty07.08.17 12:10

Уляна пише:
очень просто!
спасибо


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty02.09.17 11:28

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty12.12.17 11:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty04.01.18 8:44

...наглядный пример хорошей работы с разными породами...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty10.02.18 23:23

...в преддверии сезона инкубации наглядное пособие как правильно применять термины и на что обращать внимание...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Love1510Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 1810Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Kurits10



Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Методы оценки инкубационных яиц   Методы оценки инкубационных яиц - Сторінка 2 Empty11.02.18 13:47

...просто и наглядно...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
 

Методы оценки инкубационных яиц

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

 Схожі теми

-
» Сбор и хранение яиц
» Дезинфекция яиц

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Птахівництво, Птицеводство, Poultry :: Генетика, селекція, інкубація, Genetics, selection, incubation :: Яйце інкубаційне, Egg incubation-
Verification: 4480873de4d6d843