Добавка гілкового корму в добовий раціон годування кроликів не тільки здешевлює їх зміст, але й значно покращує якість кормів і їх засвоюваність. Завдяки вмісту в ньому таніну, сирої клітковини та інших речовин, що впливають сприятливо на травну систему, речовини, що містяться в гілковому корму, є необхідною добавкою до добової дачі корму при використанні соковитих кормів.
Гілки дикої черешні, бузини, кісточкових порід, як черешня, вишня, абрикос, персик та ін, не слід давати кроликам, так як вони містять речовини, що шкідливо впливають на їх організм. Від дерев, оброблених рослинно-захисними препаратами, також не можна заготовлювати гілковий корм, якщо ще не минуло хоча б 20-30 днів з дня їх обприскування.
Гілковий корм добре заготовляти з дуба, тополі, ялини, ясена, липи, клена, берези, осики, граба, всіх видів верби, акації, шовковиці, сосни, яблуні та груші, ялівцю. При використанні цього корму здешевлюються витрати на годування кроликів.
Гілковий корм можна використовувати і в свіжому вигляді. Рано навесні не слід давати свіжі гілки дуба, ялини, тому що в молодих гілках в цей час утримується багато таніну, який призводить до порушення травлення. При використанні соковитих кормів необхідно додавати і гілковий корм, який охороняє кроликів від травних розладів. Його необхідно давати при годуванні зеленими і соковитими кормами для збільшення кількості сирої клітковини.
Досвід показує, що гілковий корм, заготовлюється в період з 1-30 липня, має більш високу поживну цінність. Поживна цінність корму, заготовленого 1 вересня, становить 70% поживності корму, заготовленого в липні, а заготовлений на початку жовтня - тільки 30%. Запізнення з заготівлею гілкового корму пов'язане з сильним пониженням наявності білкових речовин в ньому (після серпня) та кормової цінності (після вересня).