Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 День Гідності та Свободи

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
АвторПовідомлення
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.14 12:22

День Гідності та Свободи

Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.
Раніше Указом від 19 листопада 2005 року № 1619/2005, Президент України Віктор Ющенко встановив свято - День Свободи. Було запропоновано святкувати це свято щорічно, 22 листопада, з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, виховання почуттів національної гідності.
День Свободи в Україні був затверджений Президентом України Віктором Ющенко, враховуючи історичне значення революційних настроїв.
22 листопада 2004 дата початку «помаранчевої» революції в Україні, компанії загальнонаціональних протестів, мітингів, пікетів, страйків і інших акцій громадянської непокори проти свавілля влади. Події були організовані та проведені прихильниками Віктора Ющенка, основного кандидата від опозиції на президентських виборах у листопаді - грудні 2004 року.
Акція почалася після оголошення Центральною виборчою комісією результатів другого туру президентських виборів (у результаті першого визначилися два кандидати - Віктор Ющенко і Віктор Янукович), згідно з якими переміг В.Ф.Янукович. Після рішення Верховного суду було проведено повторне голосування другого туру, в результаті якого президентом України став Віктор Ющенко.
На жаль, влада, встановлена в Україні на той момент, не змогла реалізувати більшості очікувань, покладених на неї українським суспільством.
Згодом, наступним Президентом України став Віктор Янукович. День Свободи в Україні був скасований і об’єднаний з Днем Соборності України Указом від 30 грудня 2011 №1209 / 2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" і відзначався з 2012 року - 22 січня.
Після подій 2013-го - 2014-го року, революції Гідності і трагедії початку неоголошеної війни Росії проти України, окупації «братнім російським народом» Кримського півострова і декількох обласних центрів на сході України, відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка № 872/2014 від 13-го листопада 2014-го року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддаючи належне шанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 - лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, святковий День отримав нове дихання. «Встановити в Україні День Гідності та Свободи, який відзначати щорічно 21 листопада» - йдеться в Указі № 872/2014.
В цей День проект DilovaMova.com приєднується до привітань на адресу всього українського суспільства! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!

Слава Україні : :ua!; : :flower: За нас!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
coturnix
Початківець
Початківець
coturnix


Ваше ім'я : Дмитрий
Місто, область : Купянск, Харьковская обл.
Повідомлення : 22
Дата реєстрації : 16.11.2014
Вік : 52

День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.14 13:16

Героям Слава! Зі святом всіх укропів і укропш! : :ua!; :


Повернутися до початку Перейти донизу
ovcharuk1972
Односелець
Односелець
ovcharuk1972


Ваше ім'я : Олександр
Місто, область : Умань
Повідомлення : 254
Дата реєстрації : 02.07.2014
Вік : 51

День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.14 13:17

Слава Україні! Героям Слава! : :ua!; : : :ua!; : : :ua!; : : :ua!; : : :ua!; :


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810


День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.14 13:19

Всіх зі святом! Слава Україні!!!


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.14 16:28

Всіх із святом!
Слава Україні! : :ua!; : : :ua!; : : :ua!; :


Повернутися до початку Перейти донизу
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810


День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.15 5:39

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.15 7:40

Всіх із святом!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
kAtik
V.I.P.
V.I.P.
kAtik


Ваше ім'я : Катя
Місто, область : г.Каменское, с.Куриловка
Повідомлення : 2125
Дата реєстрації : 22.06.2014
Вік : 58
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10


День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.15 10:24

Вітаю всіх зі святом!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.15 13:12

Зі святом мої любі!

У цей знаменний і величний день ми з гордістю говоримо про те, що українці – це народ, який заслуговує поваги світової спільноти. Адже ми разом довели росіянам і білорусам, полякам і литовцям, німцям і шведам, англійцям і американцям… те, що українці – це народ глибоко патріотичний, з високим почуттям гідності і непереборним духом свободи!

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну – Україну!
Слава Україні!


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.16 0:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.16 12:41

Зі святом мої любі. Будьмо гідними людьми.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.17 8:53

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810День Гідності та Свободи Kurits10



День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.17 10:41

Зі святом нас!


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
День Гідності та Свободи Love1510День Гідності та Свободи 1810


День Гідності та Свободи Empty
ПовідомленняТема: Re: День Гідності та Свободи   День Гідності та Свободи Empty21.11.17 15:50

Зі святом! тюльпан
Сьогодні як раз розбирали питання по вулиці з депутатом та головою. Інколи люди хочуть, щоб хтось (в даному випадку - голова та депутат) все робив і за це відповідав, але самі нічого не роблять, тільки когось критикують і ще й тикають на Європу. Та в Європі ж спільнота працює! А в нас де хто хоче сидіти на дивані, на збори до сільради не ходити, на вибори не ходити і завжди хтось за безлад має відповідати!
Сьогодні гарний день! Домовились: сільрада дає гроші на ліхтарі по вулиці (біля мене буде аж 2!), а чоловіки з вулиці роблять все це, а хто не робить - платить гроші (з мене =300гр).
Все буде добре! Україна - то ми! я-ху


Повернутися до початку Перейти донизу
 

День Гідності та Свободи

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 1

 Схожі теми

-
» День захисника України (День захисників Вітчизни)
» День Соборності (день Злуки)
» День батька (День тата)
» День молодёжи
» День вишиванки

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Альтанка відпочинку для форумчан :: Наші вітання :: Загальноприйняті і національні свята-
Verification: 4480873de4d6d843