Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Голландская белохохлая порода кур

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний
АвторПовідомлення
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник


Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015

Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 11:52

Ну і ще одне фото, щоб ви відчули різницю...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 11:55

Сергій, то дякую за таку розгорнуту доповідь. Я для себе багато корисного взнала. читаем


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 12:08

Крапки не вийшло, бо наткнувся ще на гарне фото курок... класс!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 12:13

Сергій пише:
Крапки не вийшло
...и не надо ставить точки - лучше многоточие или запятую... За нас!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 12:18

Та то крапка тільки по курках, бо треба переходити до півнів, вірніше, форми їх "шапок"...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 12:33

У півнів "шапки" відрізняються від таких у курок, якщо у курки - тюрбан, то у півня - довгі вузькі пір'їнки, які можуть лягати по-різному. Можуть лягати назад...


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 12:45

Тут принцип той же - чим більша шапка, тим краще, але часом бувають такі "волосіки", що навіть для мене, поціновувача краси голандських курей це вже трохи занадто ай-я-яй! , тобто подивитися можна, а тримати такого півня в себе я б не хотів, бо це вже не півень, а хто-зна що... смех

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 13:02

Ніде я не знайшов в інеті гарного фото, тож поміщаю тут фото свого півня. Пір'я у "шапці" в нього не "зачесані назад", а у вигляді січеної айстри або хризантеми. Мені півні з такими "шапками" подобаються, вони нагадують басмачів із старих радянських фільмів - у чорних бурках і білих великих шапках...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 13:05

Якби йому ще й помити "шапку" із шампунем, ціни б йому б не було... подмигивает


Повернутися до початку Перейти донизу
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 14:40

Сергій пише:
Якби йому ще й помити "шапку" із шампунем, ціни б йому б не було...
смех класс!


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 16:40

:13: : Сергій, за "экскурсию" по породе, удачи Вам в разведении!


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 17:16

Mari Silk пише:
Сергій, за "экскурсию" по породе, удачи Вам в разведении!

Дякую, але екскурсія ще не закінчена... ДА


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 18:01

саша вознесенск пише:
АлександраЯ, свежие фото есть , чтоб голову видно было
Нет(, голова полулысая((, не знаю точно по какой причине: может братья по крови выщипали или грешу на низкую клетку с частыми ячейками на потолке.... сама видела, как курица клевала в колову петушка, там типа)) чешуек что-то было и она склевывала. Но вроде бы уже больше перьев. Может что-то им дать для улучшения оперения)?
Сергій большое спасибо за познавательній єкскурс по породе и за фоточки! Касотки все же они !!


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 18:08

Сергій пише:
екскурсія ще не закінчена...

Я надеялась на это класс!


Повернутися до початку Перейти донизу
саша вознесенск
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
саша вознесенск


Ваше ім'я : саша
Місто, область : Вознесенск
Повідомлення : 163
Дата реєстрації : 25.06.2014
Вік : 54

Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 19:10

АлександраЯ пише:
Может что-то им дать для улучшения оперения)?
кормовую серу , листья капусты богаты серой


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty13.07.15 23:20

саша вознесенск, спасибо! почитаю, как давать серу читать


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 9:13

АлександраЯ пише:
Нет(, голова полулысая((, не знаю точно по какой причине: может братья по крови выщипали или грешу на низкую клетку с частыми ячейками на потолке....

Якщо Ви тримаєте голандських, то, мабуть, зацікавлені у тому, щоб вони гарно виглядали, інакше втрачається все задоволення від їх утримання. Для цього їм потрібно створити відповідні умови, якщо вже тримаєте в клітці, то організуйте їм клітку відповідної висоти, щоб вони не торкалися головою стелі клітки. Якщо півника зараз не використовуєте в розмноженні, його краще відсадити окремо і дати можливість обрости голові. Якщо використовуєте - все одно відсадити і пускати до курки (курей) 1 раз у 3 дні на декілька годин. Сірку дають, коли кури линяють, а не тоді, коли вискубали голову. Від канібалізму сірка не допомагає. Але, якщо захочете - в листях капусти багато сірки, якщо будуть їсти...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 10:10

Так...Продовжуємо екскурсію по породі голандська білочуба...Подивилися трохи зовнішність (ми до неї ще повернемося), а зараз поговоримо про інші аспекти утримання цієї породи.

Умови утримання Як вже десь тут вказувалось в статтях, цих курей треба тримати у сухих і чистих умовах. Це, взагалі-то, відноситься до всіх порід, але такі декоративні особливо цього потребують. Можна тримати і в клітці, я не прихильник цього, хоч сам часом тримаю курей в клітках через брак місця, але найкращі умови - гарний вигул на піщаній основі. Тоді навіть після дощу у вигулі буде сухо. Правда, при утриманні на волі у цих курей можуть дещо жовтіти пір'я "шапки", думаю, що частково вигорають на сонці. Найкращі фото цієї птиці можна зробити восени, після закінчення линьки, тоді пір'я на "шапках" білосніжне, а основне оперення чорне, як смоль і з блиском (це, зрозуміло, у чорних курей). Я зустрічав рекомендації мити їм шапки 1 раз на тиждень, але я не роблю цього. Не маю часу і не вважаю це особливо за потрібне, це роблять, наскільки я знаю, якщо готують птицю до виставки. Ще одне, морозостійкість. Морозу вони не люблять, і хоч в мене колись неслись при мінусовій температурі, це скоріше виняток, ніж правило. Ще невеликий мороз вони переносять, але при мінус 10 сідають, опускають крила і краще їх все ж перенести в більш тепле приміщення. Я зараз взимку їх тримаю при плюсових температурах.


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 10:39

Годівля Голандські білочубі їдять все те, що й інші кури, обов'язкова умова - корм має бути сухим! В іншому випадку вони повимащуються і видовище буде не з приємних...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Воду краще давати теж в більш закритих напувалках, бо, якщо поставити, наприклад, відро чи миску, сильно розляпують воду, як качки...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 11:14

Особливості поведінки Чим більша у цих курей "шапка", тим більше їх поведінка відрізняється від поведінки інших курей. Поведінку курей з малими "шапками" описувати не буду, там немає нічого особливого, а от з великими...Ці кури нагадують таких собі "не від світу цього"... аут Через велику "шапку" вони не бачать, що відбувається зверху, тільки з боків і знизу. Зрозуміло, що шуліку в небі вони не побачать і не втечуть від нього, будуть ходити потроху, або стояти десь, потрушуючи головою...Можуть стояти цілий день біля годівниці і дзьобати "по чайній ложці", а до вечора воло все одно буде порожнє...Кури дуже спокійні, хоча я читав навпаки, що дикі. В мене спокійні. Це виявляється ще на етапі курчат - якщо в брудері курчата різних порід і є серед них голандські, то не можна відчинити дверці брудера, бо голандські намагаються вистрибнути або тобі на руки, або на голову, або просто сидять на годівниці, і щоб її вийняти, потрібно спочатку їх зіштовхнути з неї. Ну, і я намагаюсь таких залишати на плем'я (це стосується всіх порід). В мене був такий випадок. Приїхала баришня купувати в мене пару чи сім'ю голандських на подарунок своїм багатим друзям. Важко щось подарувати людям, якщо у них все є, от вона й придумала такий подарунок. Хотіла його приурочити до якось свята, здається, дня народження, а поки вони мали пожити у неї. Через тиждень телефонує, запитує чи ще є півні на продаж. В мене були. Приїхала, розповідає, каже, я куплю друзям іншого півня, бо до того вже звикла, він в мене сидить на коліні, я його гладжу, а він щось відповідіє...Звичайно, таку поведінку курей іншої породи важко собі уявити...Зараз в мене в кімнаті (в пташнику) живе курочка місяців 5. Коли приходжу, бігає за мною, як собака, за ногами і, як собака, й кусає подмигивает І серед старших такі є, можливо, це передається... ДА А півні ні, не кусаються... ДА
Ще що треба сказати...Бажано голандських тримати окремо від інших порід. Не тому, що вони "не терпят", як це написано в статтях. Вони будуть жити і з іншими породами, просто ті інші породи повикльовують у них пір'я на "шапках" і будуть бігати голандські лисі, як монахи-капуцини хихикаю В мене таке можна побачити у курчат, бо сидять разом з іншими породами, але для курчат то ще нічого, потім відсаджу - позаростають голови, для дорослих же це, на мій погляд, неприпустимо, бо ці "шапки" - головна окраса курей і без них вони виглядають досить жалюгідно...Я, якщо курей багато, а особливо півнів, розсаджую більш старших півнів по одному в клітки і за місяць-два вони повертають собі красу... радость


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 11:44

Наступне, про що хочу зараз розповісти, то це про хворобливість цих курей. Пам'ятаємо: менша "шапка" - більша пристосованість і навпаки. Думаю, порода ця не особливо розповсюджена серед любителів через її хворобливість. Багато хто захоплюється її красою, але мало хто може її виростити, причому цей "мало хто" - це, як правило, новачки. Я в період приблизно з 2001 по 2006 рік по вихідних стояв у нас тут, на Куренівському ринку (для не киян - ринок, де продають в Києві тварин) і продавав в т.ч. і голандських. В мене вони тоді добре розмножувались і я продавав усе: і яйця і курчат, і дорослих. Біля мене завжди був натовп, що викликало невдоволення сусідніх продавців. Люди, якщо й не купували, то стояли, як зачаровані, роздивляючись таку "невидаль" кошмар Зрозуміло, що всі бажаючі могли собі купити яйця або курчат. Так от, якщо купували новачки, виростали кури, а якщо ті, у кого вже є багато курей, голандські гинули. Деякі брали в мене і курчат, і яйця по декілька разів, з яєць курчата виводились, але до місяця не доживали. Я пояснюю це тим, що в господарстві, де багато курей, особливо, якщо вони там багато років, створюється певний мікробіологічний фон. Ті кури, які вже живуть у цьому середовищі, виробляють до нього імунітет (або гинуть), а нові частіше гинуть, бо не можуть справитись. Вивозив я своїх курей декілька разів і на виставки, але особливого успіху у продажу там не досяг, думаю, з тієї ж причини. На виставках головні учасники - інші любителі, а голандська не дуже нова порода в Україні, тож, хто хотів, вже пробував її завести і, часто, безуспішно. Тож люди ходили, дивились, і економили свої гроші... смех Потім і в мене стали хворіти кури. Я їх спочатку лікував, возив по ветеринарам, в спеціальну лабораторію, де робили дослідження і потім давали рекомендації...Але все одно половина птиці гинула. Як я пізніше зрозумів, я не від того їх лікував... смех Потім я перестав їх лікувати (це стосується всіх порід) і зробив акцент на відбір птиці з кращим імунітетом, тобто таких, які виживали в умовах, коли інші хворіють. Це призвело до певних втрат у птиці і її якості зовнішньої, зате привело до зміцнення імунітету у стаді. Тепер із тих, що залишились, буду знов відбирати із кращими зовнішніми характеристиками. Слава Богу, я не розвожу корів, для них, звичайно, такий метод відбору виявився б дуже затратним...


Повернутися до початку Перейти донизу
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 12:30

Сергій пише:
і, як собака, й кусає
интересный факт смех смех
Сергій пише:
Слава Богу, я не розвожу корів, для них, звичайно, такий метод відбору виявився б дуже затратним...
спасибо, за информацию написанную с долей юмора класс!


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 12:37

Ну що, шановні читачі, не заморились читати про голандську білочубу? подмигивает А я попереджав... :blum: Якщо ні, то зараз ми поговоримо про відбір при розведенні голандських білочубих, це є достатньо складним завданням, але, якщо хтось хоче тримати таку породу, потрібно про це хоча б знати, робити це чи ні, кожен вирішить самостійно...

Отже, на що звертаємо увагу в першу чергу? На "шапку", звичайно.

1. Розмір. Чим більша - тим краще.
2.Форма. У курок я надаю перевагу більш округлій формі, у півнів - вже писав.
3.Колір "шапки". Він має бути чисто-білим (якщо в стандарті не вказано інше) з "метеликом" спереду. Не допускається кольорових пір'їн в "шапці" поза "метеликом", це - брак; жовтий колір "шапки" - теж.
4."Метелик". Це - пір'я спереду "шапки".
а) Він має бути того ж кольору, що й основне оперення;
б) Величина "метелика" не має бути більша, ніж 1/3 від величини "шапки", інакше це - брак. Я надаю перевагу меншим;
г) Не має бути "шапка" без "метелика", це теж брак, за винятком однотонних курей, наприклад, білих, але, такі кури мені не особливо цікаві;
д) Форма "метелика". В ідеалі воно й нагадує крила метелика, тому так і називається, якщо є кури з такою формою у стаді, їм треба надавати перевагу, чи бракується інша форма (наприклад, смуга) не знаю. На фотографіях з виставок часто можна бачити підстрижені "метелики", про вимоги до цього (розміри тощо) поки що не знаю.
5. Гребінь. Часом у півнів "вискакує" роговидний гребінь, схожий на ла-флешів або якийсь інший (на фото). Це - брак, такі півні не мають допускатись до розведення.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Ще що? По зовнішності там ще багато моментів - не мають бути пір'їни іншого кольору в оперенні тощо, я написав основні. Плюс до цього напишу те, на що я сам звертаю увагу:

- відбір по темпераменту (відбираю більш спокійних);
- на кращий імунітет;
- на продуктивність;

При такій кількості відборів часто виявляється, що нічого й залишити на плем'я, тоді треба залишати "кращих із гірших"...


Повернутися до початку Перейти донизу
Даринка
V.I.P.
V.I.P.
Даринка


Ваше ім'я : Елена
Місто, область : Киев, Петропавловская Борщаговка
Повідомлення : 1524
Дата реєстрації : 06.01.2015
Вік : 53
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 12:51

Сергій пише:
будуть бігати голандські лисі, як монахи-капуцини
неее, шапочка красивая.. смех


Повернутися до початку Перейти донизу
Даринка
V.I.P.
V.I.P.
Даринка


Ваше ім'я : Елена
Місто, область : Киев, Петропавловская Борщаговка
Повідомлення : 1524
Дата реєстрації : 06.01.2015
Вік : 53
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 12:52

Сергій пише:
Ну що, шановні читачі, не заморились читати про голандську білочубу?
не, читаемо дали...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 12:53

Ну, і на закінчення екскурсії, отаке посилання, може хтось спробує це зробити вдома... смех



Повернутися до початку Перейти донизу
Уляна
Куратор форуму
Куратор форуму
Уляна


Ваше ім'я : Уляна
Місто, область : УкраЇна, ЛьвІв
Повідомлення : 4243
Дата реєстрації : 30.04.2015
Вік : 48
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 13:52

відео супер -=privet=- класс!


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty14.07.15 18:19

Сергію, дуже вдячна за поради!!
Відео вразило), такі полохливі курочки, а під феном сидить, як ні в чому не бувало), видно, що привчена з малечку))


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 8:45

АлександраЯ пише:
такі полохливі курочки,

Ну, не знаю, в мене не полохливі. Я, коли до них заходжу, то дивлюсь уважно, щоб не наступити, бо лізуть під ноги. А якщо ще й привчати до рук, то взагалі будуть на голову чи на плече вилітати...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 8:47

АлександраЯ пише:
а під феном сидить, як ні в чому не бувало), видно, що привчена з малечку))

Це, може, тому, що наплавалась у ванні і заморилась... подмигивает Спробуйте своїх пустити у ванну з водою, може теж будуть сидіти... хихикаю


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:19

Спробую вставити ще ось таке відео. Воно називається "Як помити і підготувати голандську курку до виставки". Навіяло ностальгічні спогади...Я іноді робив своїм курям таку "передпродажну підготовку" як машинам хихикаю , правда, мив їм тільки голови...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:32

Німці рулять...Звичайно, в Україні голандських такої якості не знайти...поки що...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:40

Голандські кольору хакі...



Якщо уважно дивитиметеся це відео, то помітите, що в інших клітках сидять теж голандські, інших кольорів. Це - моновиставка голандських. Про це в Україні поки що можна тільки мріяти, але... хто зна...можливо, завдяки цьому форуму любителів цієї породи побільшає і ми теж колись таке організуємо...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:47

Голандські білі з чорними головами...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:50

Білі з білими головами...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:53

Зозулясті...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:54

Мармурові...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 9:57

Шоколадні...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 10:02

Голубі...



Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 10:05

Палеві...



Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 10:29

Сергій пише:
Голандські білі з чорними головами...
восторг яка краса...


Повернутися до початку Перейти донизу
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.07.15 10:39

смех


Повернутися до початку Перейти донизу
саша вознесенск
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
саша вознесенск


Ваше ім'я : саша
Місто, область : Вознесенск
Повідомлення : 163
Дата реєстрації : 25.06.2014
Вік : 54

Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty03.10.15 17:35

почти два месяца тема молчит непорядок здрасьте! [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
саша вознесенск
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
саша вознесенск


Ваше ім'я : саша
Місто, область : Вознесенск
Повідомлення : 163
Дата реєстрації : 25.06.2014
Вік : 54

Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty03.10.15 17:39

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Уляна
Куратор форуму
Куратор форуму
Уляна


Ваше ім'я : Уляна
Місто, область : УкраЇна, ЛьвІв
Повідомлення : 4243
Дата реєстрації : 30.04.2015
Вік : 48
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty03.10.15 19:15

саша вознесенск, класс! класні курочки


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty03.10.15 19:38

Гарні курочки,перше фото чомусь змія-Горинича нагадало смех


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty05.10.15 9:56

саша вознесенск, курочки прелестные!


Повернутися до початку Перейти донизу
саша вознесенск
Ветеринарний лікар
Ветеринарний лікар
саша вознесенск


Ваше ім'я : саша
Місто, область : Вознесенск
Повідомлення : 163
Дата реєстрації : 25.06.2014
Вік : 54

Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty08.02.16 5:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty29.02.16 9:02

...1911 год, США...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Love1510Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Kurits10



Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty01.07.16 8:17

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Сергій
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
Сергій


Ваше ім'я : Сергій
Місто, область : Київ
Повідомлення : 482
Дата реєстрації : 08.07.2015
Вік : 57
Нагороди :
Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 1810


Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty
ПовідомленняТема: Re: Голландская белохохлая порода кур   Голландская белохохлая порода кур - Сторінка 3 Empty15.09.16 16:26

Повистригали їм "метелики" (на фото вище) по саме "нє хачу" смех


Повернутися до початку Перейти донизу
 

Голландская белохохлая порода кур

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 3 з 4Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4  Наступний

 Схожі теми

-
» Голландская порода коров
» Голландская совиная бородатая порода кур
» Голландская овчарка (Dutch Shepherd Dog)
» Бурская порода
» Саксонская порода кур

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Птахівництво, Птицеводство, Poultry :: Кури, Chickens :: Породи курей, Chicken breeds :: Декоративні та рідкісні породи курей, Decorative and rare breeds of chickens-
Verification: 4480873de4d6d843