Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Фруктовые деревья

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2
АвторПовідомлення
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер


Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016

Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty29.03.16 22:42

Їх нема сенсу садити рідше. Крона не дуже розростаєтья. Тим паче, що якщо ще й обрізати так як положено для інтенсивних садів. Перші ряди я посадив з інтервалом у 1, 5 м. Потім наступні завузив до 1,2 м.


Повернутися до початку Перейти донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 47

Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty29.03.16 22:47

а Ти їх садив вже підрощеними чи маленькими прутиками???? і питання в добриві....


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty29.03.16 22:56

Здебільшого прутиками, хоча попадались і дворічні. Раджу дивитись на корені при покупці саджанця. Крона - то другорядне.
З добривами при посадці стандартно - передній у яму в перемішку з грунтом. Під час вирощування бажано їх годувати, коренева система в них слабенька.


Повернутися до початку Перейти донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 47

Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty29.03.16 23:01

Іще бачу під яблоньками сіно .солома то для вологи???Я купував садженці то казали ,що середні за розміром.....


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty30.03.16 7:27

Сіно/солома - то так звана мульча.
Скошену в саду траву я не виношу, а згрібаю під дерева.
І вологу затримує і розкладаючись дає деревам додаткову органіку.


Повернутися до початку Перейти донизу
Даринка
V.I.P.
V.I.P.
Даринка


Ваше ім'я : Елена
Місто, область : Киев, Петропавловская Борщаговка
Повідомлення : 1524
Дата реєстрації : 06.01.2015
Вік : 53
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty30.03.16 10:51

Slavamaz пише:
ще й обрізати так як положено для інтенсивних садів.
а как положено обрезать?


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty30.03.16 11:04

Це важко описати..
Треба бачити вживу.
Я до кінця і сам не навчився, хоч пару разів навіть спеціально під час обрізки за агрономом інтенсивного саду ходив і дивився.
Задача полягає в тому, щоб постійно вирощувати на дереві одно-, дво-, і трирічні пагінці, оскільки дворічні і трирічні пагінці є найбільш плодоносними. Їх на дереві має бути максимум з постійною ротацією.
Для цього обрізають в основному на пеньок чи на клик, з яких потім вибивають однорічники. Наступного року вони стають дворічними із закладеними плодовими бруньками.
Дерево після обрізки виглядає страшнувато, як риб'ячий скелет, але ефект суперовий.
Наших, якщо не помиляюсь, голандці навчили.
Приїздили років 7 тому до місцевих садових магнатів.


Повернутися до початку Перейти донизу
Даринка
V.I.P.
V.I.P.
Даринка


Ваше ім'я : Елена
Місто, область : Киев, Петропавловская Борщаговка
Повідомлення : 1524
Дата реєстрації : 06.01.2015
Вік : 53
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty30.03.16 11:35

Slavamaz пише:
інтенсивного саду
а что вообще этот термин означает?


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty30.03.16 12:01

Якщо по-простому - то взяти максимально великий урожай з певної площі за максимально короткий період часу.


Повернутися до початку Перейти донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 47

Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty31.03.16 0:07

Slavamaz пише:
Скошену в саду траву я не виношу,

худобинку собі заведи ,аби з"їдала травичку ....Буде і молочко і добриво Милка


Повернутися до початку Перейти донизу
Slavamaz
Справжній фермер
Справжній фермер
Slavamaz


Ваше ім'я : Ярослав
Місто, область : Ужгород, Закарпаття
Повідомлення : 1057
Дата реєстрації : 20.02.2016
Вік : 44
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty31.03.16 7:37

На разі не маю умов утримання.
А будувати щось нове... Одним словом вся зайва копійка в стройку,
бо маю серйозні проблеми з старою хатою, а вкладати по тій же причині гроші в неї не хочеться.
Тим паче тепер, коли грьобаний мішок цементу вже переліз позначку в 90 грн. злость


Повернутися до початку Перейти донизу
бригадирь
Фермер
Фермер
бригадирь


Ваше ім'я : Михайло
Місто, область : Закарпаття
Повідомлення : 397
Дата реєстрації : 10.06.2015
Вік : 47

Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty31.03.16 10:10

То "добре", що є проблемка із старою хатою ....швидше доробиш нову....А то перекладовалосьби з року на рік....І жінка більш заощадно до ресурсу відноситься,бо треба на хату... стесняшка


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10



Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty31.03.16 10:17

Slavamaz пише:
коли грьобаний мішок цементу вже переліз позначку в 90 грн

...создал тему - [Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10



Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty28.01.17 12:44

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
КАК ПРАВИЛЬНО ПРИВИТЬ НА ОДНУ ЯБЛОНЮ НЕСКОЛЬКО СОРТОВ (советы агронома) Сохрани шпаргалку, поделись с одноклассниками! Прививками я занимаюсь уже более 20 лет, мне это доставляет несказанное удовольствие. На каждом дереве у меня по нескольку сортов, это очень удобно и красиво. Представьте себе яблоню, на которой с одной стороны красные яблоки, с другой – желтые, с третьей – зеленые с красным бочком. Чудо! Участок у меня очень маленький, всего 2 с небольшим сотки, особо не размахнешься. Две яблони и одна груша, три молоденькие сливы, три вишни, смородина красная и черная, несколько сортов крыжовника. Недавно посадила четыре саженца абрикоса, выращенных мной же из косточек, увлекаюсь виноградом, у меня его пять сортов. А еще я давно и безнадежно больна цветами, их у меня треть участка, каждый клочочек земли ими занят. Но не в том суть, поговорим о прививках. На яблоне сорта Жигулевка у меня сделана одна прививка от яблони Северный синап и три – от Симиренко. На другой яблоне, сорта Спартак, у меня привито шесть сортов: Дочь Панировки, Антоновка, Штрейфлинг, Жигулевское и еще два летних сорта, которых даже названий не знаю, для меня главное, чтобы яблоки были вкусные. На груше у меня пока три сорта, надеюсь, будет больше. Главное, Николай Александрович, соблюдайте правило: на одном дереве следует прививать, например, летние и осенние сорта, на другом – осенние и зимние. Прививки лучше всего делать незадолго до начала сокодвижения, свежесрезанными черенками, но чтобы было им не больше недели от момента срезания. У нас в Поволжье я делаю прививки с 15 марта по 15 апреля, и когда занимаюсь обрезкой, то сразу и прививаю. Бывает, задерживаюсь – по погоде, и прививки делаю уже по начинающемуся сокодвижению. Тогда сок поступает к привою быстрее, и у меня практически всегда полная приживаемость. Сорт Спартак мне не очень нравится, и я его со временем вовсе выпилила. Двух яблонь мне и моей семье за глаза хватает – и на зиму яблоки посушить, и соки, компоты, закладку в свежем виде сделать, и, естественно, весь сезон едим с удовольствием. Делайте прививки сразу свежими черенками непосредственно перед сокодвижением, сообразно с погодой вашего региона, главное – срезать правильно и подвой, и привой, и чтобы камбий совпал с камбием хотя бы с одной стороны. Вначале отпиливаете ветку на подвое, оставляя пенек не менее 10 см, чистым прививочным ножом вырезаете часть древесины клином. Потом берете веточку нужного вам для прививки сорта (прирост прошлого года), оставляете три почки, верхушку срезаете под прямым углом и замазываете садовым варом. Снизу срезаете клином, по размерам, соответствующим вырезу в подвое. Прикладываете веточку так, чтобы совпали слои камбия, крепко прижимаете и осторожно, чтобы не сместить, приматываете изолентой. Срез на дереве хорошо замазываете садовым варом, прихватывая веточку, чтобы туда не попала никакая инфекция, и оставляете до следующей весны, когда веточка уже прирастет. Изоленту снимете следующей весной. Желаю, чтобы все у вас получилось и вы радовались новым сортам. А научил меня делать прививки мой отчим, тоже Николай Александрович, низкий ему поклон. У него на каждой яблоне было до восьми сортов. Когда год урожайный, то и с двух деревьев яблоки не успеваешь перерабатывать, а хочется же разных сортов, и если посадить яблонь больше, плоды вообще не переработаешь, а выбрасывать – жалко. А сколько сил для этого нужно? Так что прививайте и радуйтесь новым сортам!

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10



Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty28.01.17 12:55

Михалыч пише:
КАК ПРАВИЛЬНО ПРИВИТЬ НА ОДНУ ЯБЛОНЮ НЕСКОЛЬКО СОРТОВ

О, в нас так груша прищеплена, три сорти.


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810


Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty28.01.17 17:22

В этом году будем со сливой экспериментировать, а то ее хрущи жрут каждый год злость
А алычу "Голливуд" ничто не берет. Хочу эту алычу на сливу привить и по соседям пособираю неболеющие сорта.


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10



Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty15.05.17 10:21

...журнал "ПХ", 1988 год...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Love1510Фруктовые деревья  - Сторінка 2 1810Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Kurits10



Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Фруктовые деревья    Фруктовые деревья  - Сторінка 2 Empty15.05.17 10:24

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
 

Фруктовые деревья

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 2Перейти до сторінки : Попередній  1, 2

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Двір, сад і город :: Квітникарство і садівництво :: Дерева і чагарники-
Verification: 4480873de4d6d843