Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Все о грибах!

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний
АвторПовідомлення
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty26.09.15 20:18

В даній темі ділимось досвідом збирання грибів,показуємо фото ,розповідаємо ,які гриби ростуть в нашій місцевості!


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty26.09.15 20:23

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]
Підберезовик,на Західній Украіні його ще називають "козарем"!
Знайшов сьогодні 12 штучок...


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty26.09.15 20:36

Місцева назва — підберезовик. З родини болетових - Boletaceae. Шапка (3) 5-12 (15-20) см у діаметрі, напівсферична, потім опукло-розпростерта з тупим краєм, сірувато-коричнювата, рудувато-оливкувато-коричнева, іноді темно-коричнева, колір шапки дуже мінливий, різних відтінків, гола, зрідка тонкоповстиста, суха. Шкірка не знімається. Пори білуваті, згодом сіруваті, оливкуваті, дрібні, округлі. Спори (8)11-21 Х 4-7 (8) мкм. Ніжка 4-15(20) Х 0,5-3 см, щільна, білувата, темно-волокнисто-луската. М'якуш білий, при розрізуванні на повітрі колір не змінюється або трохи рожевів, з приємним запахом і смаком. Поширений на Поліссі та в Лісостепу. Росте переважно в березових і мішаних (з березою) лісах. Збирають у травні — жовтні. Добрий їстівний гриб. Заготовляють на Поліссі. Використовують свіжим, про запас сушать, маринують, солять.




Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty27.09.15 11:39

Боровик зернистоногий (синій гриб, синяк)

Охоронний статус
Знаходиться під невеликою загрозою (Least Concern, LC)

Боровик зернистоногий (лат. Boletus erythropus — гриб з роду Боровик (лат. Boletus) родини Болетальні (лат. Boletaceae).

Очень вкусный гриб! Если губку гриба царапнуть - он синеет, читала в инете, что именно так проверяется подлинность гриба. Впервые увидела такие в Карпатах. И когда не было летом никаких грибов, немного синяков находили.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty27.09.15 20:54

...мечта...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
hohol
Початківець
Початківець
hohol


Ваше ім'я : Серґій
Місто, область : Київська обл
Повідомлення : 58
Дата реєстрації : 04.01.2015
Вік : 47

Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty27.09.15 21:52

я вчора-7 підберезовиків знайшов.....
А піддубників,приблизно 2 кіло......
буде , чим себе в зимку "побалывать".........


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty27.09.15 23:02

hohol пише:
А піддубників,приблизно 2 кіло......

Сергей, поддубники 2 раза отвариваете? Они условно съедобные, но вкусные!

А мне добрые друзья фото с Франковщины прислали. Теперь у меня зудёжка, как бы туда вырваться смех

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
hohol
Початківець
Початківець
hohol


Ваше ім'я : Серґій
Місто, область : Київська обл
Повідомлення : 58
Дата реєстрації : 04.01.2015
Вік : 47

Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty28.09.15 0:40

Марина,не только два раза отвариваю но и ещё вымачиваю в солёной воде(МАМА научила)а поддубник действительно,очень вкусный гриб!хотя и стрёмный .......
У НАС начались дожди.....будут и "белые"и"подосиновики".........а "маслят" Я уже отведал ! вот только "вешенки" ни одной не нашёл,вот это - печялька...........


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty28.09.15 10:04

Лисичка справжня, або Лисичка звичайна (Cantharellus cibarius Fr.) — гриб з родини кантарелових (Cantharellaceae).
Шапка 2,5-5 см у діаметрі, опукла, плоска або увігнута, лійкоподібна, часто асиметрична, жовта, гладенька. Пластинки вузькі, складчастоподібні, з численними анастомозами, жовті. Спори 7,5-9,5 Х 3,5-5 мкм. Ніжка коротка, 2-4 см завдовжки, кольору шапки, звужена до основи, суцільна, гладка. М'якоть щільна, як гумова, біла, рідше - злегка жовта, з приємним запахом і смаком. Має значний вміст вітаміну В2. Гіменофор у вигляді розгалужених, товстих, які сходять на ніжку, складок.
Добрий їстівний гриб. Вживається свіжим, маринованим, солоним і сушеним. Приємний, смачний гриб третьої категорії, але засвоюється важко. Містить вітаміни В2, С та ін. За вмістом каротину перевершує всі відомі гриби.


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty28.09.15 10:06

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty28.09.15 10:41

hohol пише:
а "маслят" Я уже отведал !

кушаем класс!

hohol пише:
Марина,не только два раза отвариваю но и ещё вымачиваю в солёной воде

Сергей, я тоже чищу и сразу кидаю в соленую воду, чтоб червяки вылазили (тоже мама научила).

Віктор71 пише:
Лисичка справжня, або Лисичка звичайна

Обожаю лисички! Они никогда не бывают червивыми. Вот что нашла в инете: "Для борьбы с гельминтами. Нужно взять 1-3 шт только что сорванных грибов и съесть их, на вкус они горчат, если совсем противна горечь - их можно обмакнуть в соль, но эффект будет меньше." Даже пишут, что кошки сами едят сырые лисички, нужно будет попробовать.


Повернутися до початку Перейти донизу
Нюра
Початківець
Початківець
Нюра


Ваше ім'я : Анна
Місто, область : Киевская область
Повідомлення : 31
Дата реєстрації : 04.09.2015
Вік : 42

Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty28.09.15 14:20

А у нас синяки называют польский гриб и их полно в лесах, в этом году ещё не собирали, а два года назад по два ведра. А вчера ведро белых нашли и удивились такая суш, а они растут


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty29.09.15 10:24

Мохови́к (лат. Xerocomus) — род съедобных трубчатых грибов семейства Болетовые (Boletaceae). Своё название получил из-за частого произрастания плодовых тел во мху.

Часть систематиков относят грибы этого рода к роду Боровик (Boletus), что обусловлено, в первую очередь, неоднородностью рода Xerocomus

Шляпка сухая, незначительно бархатистая, у некоторых видов клейкая во влажную погоду. С возрастом на кожице могут появляться трещины.
Мякоть беловатая, желтоватая или красноватая, у многих видов синеющая на разрезе.
Гименофор трубчатый, нисходящий по ножке, реже приросший; жёлтого, зеленовато-жёлтого либо красного цвета. Поры трубочек достаточно широкие.
Ножка гладкая или морщинистая. Покрывала (вольва и кольцо) отсутствуют.
Споровый порошок различных оттенков коричневого цвета.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]



Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty29.09.15 10:25

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty29.09.15 10:37

Білий гриб, боровик (Boletus edulis Bull. ех Fr.; або Boletus bulbosus Schaeff. ех Schroet.). Місцеві назви — гриб справжній, правдивий, правдивець, дубрівник, щирак, білас, біляк). Гриб родини болетових — Boletaceae.
Шапка 3-20 см (до 50 см) у діаметрі, напівсферична опукло-розпростерта, сірувато-, рудувато- або червонувато-коричнювата чи кольору горіха, тонкозморшкувата (під дубами — кольору горіха (каштана), під соснами — пурпурово-коричнювата[1] (бура), під осикою, березою (в хащах) — світложовто-рудувата). Шкірка не знімається. Пори світло-сіруваті, згодом жовтувато- або зеленувато-оливкуваті, оливкувато-коричнюваті. Спори видовжено-веретеноподібні, жовтувато-оливкуваті, 15-18 х 4-5/7 мкм. Ніжка 4-15(20) х 2-5(6) см, брудно-біла, сірувато, коричнювата, тонкозморшкувата, у верхній частині з тонкою білою сіткою. М'якуш щільний, білий, при розрізуванні не змінюється, з приємним запахом і смаком.
Найкращий з відомих їстівних грибів. Зустрічається по всій Україні. Росте у листяних (під дубом, буком, грабом, березою, ліщиною) і хвойних (під сосною, ялиною) лісах. Трапляється як опецькуватий, часто з шапкою меншою від ніжки, так і крисатий, з шапкою учетверо більшою за ніжку.

Збирають у червні — жовтні. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. Заготовляють у Прикарпатті та на Поліссі. У сирих грибах є білки та інші речовини, що містять азот (5,39%), жири (0,40%), цукри та інші вуглеводи (2,72%), фібрин (1,01%), алкалоїд герцинін (властивий також столовим бурякам), зола (0,95%), ароматичні речовини тощо.
Найбільшого білого гриба в Україні — вагою 2,850 кілограма — зірвала на Волині, у Смідинському лісі Старовижівського району, ковельчанка Ніна Феодосіївна Данилюк 20 серпня 2000 року. Величезний гриб не поміщався у відрі: його шапка по окружності мала 94 сантиметри, а ніжка — майже 40 сантиметрів.[2][3][4]

Чистого білого гриба вагою 2 кілограми зірвав мешканець Любешова Копанчук Михайло Пилипович за селом Воля Любешівська Волинської області 7 жовтня 1992 року. Шапка гриба мала діаметр 34 сантиметри.[5]

Найраніше білого гриба в Україні зірвали 6 травня (2008 року) в молодому сосновому лісі у селі Люб'язь На Волині, а найпізніше — 29 грудня (1974 року) на Житомирщині[6]. В 2014 році під Калушем білі гриби почалися 23 квітня.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]



Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty29.09.15 10:38

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty29.09.15 10:47

Маслюк звичайний (Boletus luteus L. ex Fr., Suillus luteus (L. ex Fr.) S. F. Gray., Ixocomus luteus (L. ex Fr.) Quél.)

Місцеві назва — козляк, козар. З родини маслюкових (Suillaceae).
Шапка 3-8(10-12) см у діаметрі, напівсферична потім опукло- або плоскорозпростерта, з тупим краєм, каштанова або жовтуватокоричнювата, гола, клейка. Шкірка знімається дуже легко. Пори спочатку білуваті, з віком жовтіють, кутасто-округлі. Спори брудно-жовтуваті, 7-10,5 Х 3-3,5 мкм. Ніжка 3-8(10) Х 1-3 см, щільна, білувата, з віком жовтувата, коричнювата, з кільцем, яке швидко зникає. Кільце пластинчасто-плівчасте, біле, згодом коричнювате, іноді з лілуватим відтінком. М'якуш водянистий, білуватий, з віком жовтуватий, під шкіркою темніший, при розрізуванні на повітрі не змінюється, смак і запах приємні.
Гриб поширений у хвойних лісах Євразії та Північної Америки, завезений на південь Австралії та до Нової Зеландії.

Зустрічається по всій Україні у хвойних (соснових) і мішаних лісах. Збирають у липні — листопаді. Дуже добрий їстівний гриб. Використовують свіжим, про запас сушать, солять, маринують. Заготовляють у Прикарпатті, на Поліссі.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
gnomvolga
Захоплений птахівник
Захоплений птахівник
gnomvolga


Ваше ім'я : Андрей
Місто, область : Волгоград
Повідомлення : 79
Дата реєстрації : 12.05.2015
Вік : 41

Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty29.09.15 21:27

А у нас сухота стоит, дождей за 3 месяца раза 3-4 было. И так сказать - дождики.
Сейчас и пора им, а дождя нет. Солнце есть и тепло.
В 2013 и 2014 годах собирали 14 и 23 сентября, такой "улов" был:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
https://instagram.com/gnomvolga/
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 10:03

Плеврот черепичастий (Pleurotus ostreatus (Jacq. ex Fr.) Kumm.) (місцеві назви — глива, дублянка) — їстівний гриб родини плевротових — Pleurotaceae.

Шапка 3-10 (15) см у діаметрі, опукло- або увігнуторозпростерта, лійкоподібна, черепашкоподібна, віялоподібна, білувата, сірувата, попелясто-сіра або зеленувато-сіра, бура, фіолетовокоричнева або червонувато-коричнева, синювато-чорнувата, іноді вицвітає до вохряної або жовтуватої, гола, волога. Пластинки вузькі, низько спускаються на ніжку, білуваті, сіруваті. Спорова маса біла або лілувата. Спори 8-11(13) Х 3-4 мкм, гладенькі. Ніжка 1-4 Х 1-3 см, здебільшого ексцентрична, іноді бічна або майже відсутня, щільна, біла, іноді згодом коричневіє, внизу волосисто-щетиниста. М'якуш білий, пружний, з приємним смаком і запахом.

Зустрічається по всій Україні. Росте групами на стовбурах листяних, зрідка хвойних дерев. Збирають у вересні — жовтні. Їстівний гриб. Вживають у їжу лише молоді гриби, бо старі плодові тіла жорсткі. Використовують вареним, смаженим і сушеним.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 10:15

Опеньок осінній справжній (Armillaria mellea (Vahl. ex Fr.) Kumm., Armillariella mellea (Vah1. ex Fr.) Karst.)

Місцеві назва — підопеньок, козир. Класифікація грибів неоднозначна: одні автори відносять його до родини лепіотових (Lepiotaceae), інші до рядовкових (Tricholomataceae), негниючникових (Marasmiaceae), з’ясовано можливу спорідненість опеньок з тропічним родом грибів з Південно-східної Азії — фізалакрією (Phisalacriaceae). Близько десяти різних видів грибів ототожнювались як один — Armillaria cf. mellea.

Шапка 2-8(15) см у діаметрі, напівкуляста, згодом плоскорозпростерта, іноді з горбом у центрі, буро-жовта, жовтосіро-коричнювата або рудувато-коричнювата, темнолуската, особливо в центрі, по краю з пластівчастими залишками загального покривала. Шкірка легко знімається. Пластинки трохи спускаються на ніжку, білуваті, далі світло-бежеві, рожевувато-кремові, червонувато-коричнюваті. Спори 7-9(10) × 5-7 мкм, безбарвні, еліпсоподібні, гладенькі. Ніжка 5-10(18) × 0,4-2,5 см, щільна, з віком жорстка, вгорі білувата, нижче — кольору шапки або темніша, пластівчастолуската, з часом майже гола, з білуватим нестійким кільцем. М'якуш білий, приємний на смак і запах.

Зустрічається по всій Україні, загалом поширений у всій голарктичній області світу. Росте у листяних і хвойних лісах, садах, на пеньках, стовбурах, корінні дерев та чагарників великими, тісними групами; паразит. Вражена міцелієм опенька деревина світиться у темряві.

Збирають у вересні — листопаді. Добрий їстівний гриб. Використовують смаженим, маринованим, засоленим.

Необхідно враховувати, що в опеньку містяться речовини (природа їх ще не встановлена), які при частому вживанні цього гриба можуть викликати більш-менш тяжке захворювання. Розміри і забарвлення гриба дуже мінливі, тому, збираючи його, треба звертати увагу на колір пластинок, щоб помилково не взяти отруйний сірчано-жовтий несправжній опеньок.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 12:58

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 12:59

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 13:00

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 13:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 13:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 21:16

Нюра пише:
А у нас синяки называют польский гриб и их полно в лесах, в этом году ещё не собирали, а два года назад по два ведра. А вчера ведро белых нашли и удивились такая суш, а они растут

Синяки другие, я польских много собирала. Синяки плотнее, тяжелее. Синяк если поцарапать - так и остается навсегда след, как синька, темно-синий. А польский если поцарапать, синеет и потом светлеет.

Нюра, поздравление ,ведро белых в такую сушь!


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.10.15 21:24

Віктор71, , gnomvolga, ,Михалыч,

Столько грибов красивых! Душу растравили! Хочу по-грибы!!! ...да не получается... рыдаю

gnomvolga пише:
А у нас сухота стоит, дождей за 3 месяца раза 3-4 было. И так сказать - дождики.
Сейчас и пора им, а дождя нет. Солнце есть и тепло.

Мама в Новгородской области тоже грибов почти не видит, а места там очень грибные. В этом году даже не насолила...


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty05.10.15 17:50

Трохи фото з сьогоднішнього походу в ліс...
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty05.10.15 17:53

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty05.10.15 19:28

Віктор71, до 14 спрячется...последние деньги греется...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty05.10.15 20:47

Михалыч пише:
последние деньги греется.
Михалыч, Вы имели в виду "на" последние деньги греется))? смех


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty05.10.15 20:53

АлександраЯ пише:
Михалыч, Вы имели в виду "на" последние деньги греется))?

...типа того... по рукам смеюсь ...деньки конечно... Улыбка


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty10.10.15 13:16

Прийшов з лісу...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty10.10.15 13:19

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
АлександраЯ
Майстриня форуму
Майстриня форуму
АлександраЯ


Ваше ім'я : АлександраЯ
Місто, область : Харьков
Повідомлення : 1873
Дата реєстрації : 19.06.2015
Вік : 61
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty11.10.15 21:36

Віктор71, класс!!! Белой завистью завидую смех  а у нас сухмина!!!!(((, грибов нет((


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty11.10.15 21:37

АлександраЯ пише:
а у нас сухмина!!!!(((, грибов нет
...тоже самое...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty13.10.15 23:15

Віктор71 пише:
Трохи фото з сьогоднішнього походу в ліс...

Моховички? А ножичек какой восторг Как я люблю ножички удобненькие!

Приезжаю в Буковель, местные говорят, уже были заморозки, грибы кончились...
Пошла в лес проверить:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

...белые, синяки, рыжики и ещё опята маленькие были. По местным меркам - это ничто...


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty13.10.15 23:19

Рыжики по-моему никто кроме меня вообще не брал, даже туристы... За 2 часа на одной поляне 2 ведра набрала.
Мы очень любим их солёными.
В Польше в ресторанах подают жареными прямо на сковородке.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty13.10.15 23:21

Самые красивые грибы! Часто вижу их сбитыми ногами, на понимаю, зачем пинать? Тем более, что животные ими лечатся.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty14.10.15 7:10

Значит,есть еше грибьі в Карпатах,хоть и холодно... класс!


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty01.11.15 17:50

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty08.11.15 21:00

30 октября была в лесу в Карпатах, на северных склонах вот так:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty08.11.15 21:02

...а на южных вот так:
Прогулялась часок, нашла десяток польских и пару козлят. Опята видела только замороженные.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810Все  о грибах! Kurits10



Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty08.11.15 21:04

...а мы в этом году впервые без грибов в зиму...дождей практически не было...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty08.11.15 23:16

Люблю Карпати!Mari Silk, гарні фото :13: :


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty15.11.15 13:01

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty15.11.15 13:05

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty15.11.15 20:17

Михалыч пише:
...а мы в этом году впервые без грибов в зиму...дождей практически не было...

В Киеве тоже печально в этом году и с дождями и с грибами. Даже в Новгородской области, в болотистых лесах, моя мама впервые в жизни без грибов, даже без "соляников", такого не бывало...


Повернутися до початку Перейти донизу
Mari Silk
Перламутр форуму
Перламутр форуму
Mari Silk


Ваше ім'я : Марина
Місто, область : Київ
Повідомлення : 2605
Дата реєстрації : 26.08.2014
Вік : 54
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty15.11.15 20:20

Віктор71, ромашки

А у меня тоже есть камень в дереве:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Все  о грибах! Love1510Все  о грибах! 1810


Все  о грибах! Empty
ПовідомленняТема: Re: Все о грибах!   Все  о грибах! Empty15.11.15 21:26

Mari Silk,на моём фото не камень,а кап-это такой нарост на дереве,у него очень красивая структура волокон,поэтому кап используют для изготовления рукоятей ножей!


Повернутися до початку Перейти донизу
 

Все о грибах!

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 1 з 2Перейти до сторінки : 1, 2  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Альтанка відпочинку для форумчан :: Розмова по душам на будь-які теми :: ГОВОРИМ ОБО ВСЬОМУ-
Verification: 4480873de4d6d843