Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers

це клуб друзів по птахівництву, тваринництву і іншим видам фермерської діяльності
 
ФорумПублікаціїОстанні зображенняЗареєструватисьВхід
Быстрый переход к сервисам: JPG-Net Видео Музыка фоторедактор Транслит radikal

Поділитися
 Найти сообщения с вашего последнего посещения

 Ніхто не забутий, нічого не забуто

Попередня тема Наступна тема Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний
АвторПовідомлення
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму


Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014

Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:32

Семья заменяет все. Поэтому, прежде чем её завести, стоит подумать, что тебе важнее: всё или семья.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:33

Чтобы мы видели, сколько мы переедаем, наш живот расположен на той же стороне, что и глаза.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:34

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:34

Женщины – это не слабый пол. Слабый пол – это гнилые доски.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:35

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Всё и сейчас актуально...браво, Фаина Георгиевна, браво!!! розочка


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:56

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty11.06.15 10:57

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty16.06.15 21:46

После длительной борьбы с раком умерла Жанна Фриске
08.07.1974 - 15.06.2015


...Жанна Фриске - "Лечу в темноту"...


Вечная память!



Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty16.06.15 22:12

Гарна була жінка,вічная пам'ять...


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty16.06.15 22:47

Чудова людина була. Світла пам'ять.


Повернутися до початку Перейти донизу
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty17.06.15 9:13

Болезнь никого не щадит,вечная память ,Жанне...


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty21.06.15 13:42

Шесть украинских артистов записали видео с обращением к президентам Украины.
Все они зачитали по несколько строк из песни Кузьмы Скрябина "Лист до президентів", которая попала в сеть уже после его смерти.

В ролике снялись Валерий Харчишин, Сергей Кузин, Виктор Бронюк, Соня Сотник, Мирослав Кувалдин и Юрий Тыра. Также над видео работали Дмитрий Галанжа, Марина Статкевич, Сергей Пишун и Екатерина Птичка.



Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty21.06.15 13:52

Я сьогодні йду на концерт,присвячений пам'яті Кузьми Скрябіна!


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty21.06.15 13:55

Віктор71 пише:
Я сьогодні йду на концерт,присвячений пам'яті Кузьми Скрябіна!

То як буде можливість, трохи фото для нас... стесняшка


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty21.06.15 13:57

Обов'язково,Катя!


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty22.06.15 0:01

День скорботи и вшанування пам’яті жертв Війни в Україні
Не дивлячись на те, що багатьом визнаним і компетентним військовим історикам вдалося майже в найдрібніших подробицях, відтворити хід подій тих далеких років і знайти відповідь на безліч питань, перед нами напевно ще на тривалий час залишиться незрозумілим одне - чому за права, благополуччя і прогрес однієї частини людей, об’єднаних якоюсь загальною ідеєю, обов’язково повинні розплачуватися своїм життям, здоров’ям і перспективами інші?
22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ..., і шквал крові, болю і смерті. Він тривав кілька довгих років, одних із самих довгих років в житті тих, кому вдалося пережити весь цей жах на нашій землі. А багатьом не вдалося. Не судилось пережити цю мить, адже це тільки мить у тисячолітній історії всього нашого людства. Невже ми забули про це?
Кожен раз в цей День ми згадуємо. Згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані іншими людьми. Людьми, схожими на нас. З тими ж бажаннями, з тією ж жагою до життя. Людьми з сім’ями, у багатьох з яких теж були діти, і може даже онуки. І, напевно, вони теж хотіли жити в мирі та злагоді ...
Пам’ять - хитра штука. Вона частенько зраджує нам. А потім знову 22-е червня 1941-го року, 4:00 ранку, мить ... і ...
Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях, за даними проекту DilovaMova: Україна встановила цю дату Указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року № 1245/2000, вона має назву «День скорботи и вшанування пам’яті жертв Війни в Україні»; Росія - Указом Президента Російської Федерації від 8-го червня 1996 року № 857 "Про День пам’яті і скорботи"; Білорусія 22-е червня відзначає як «День всенародної пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни». Ми пам’ятаємо. Ми сумуємо. Але чи є надія уникнути повторення подібного віроломства і насильства по відношенню до нас і наших дітей?
Вона є. Залишивши образи, ми навчилися прощати. Ми вміли прощати завжди. Прощати і не ображатися на людство за те, що воно допустило подібний хід розвитку подій. Ми навчилися любити. Любити тих, хто дорогий нам, хто поруч з нами. Любити життя, а не смерть, ненависть і агресію. Тому ми виграли тоді. Тому перемагаємо зараз. І не дай нам Бог забути про це!
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
fixbook
Душа і Муза форуму
Душа і Муза форуму
fixbook


Ваше ім'я : Светлана
Місто, область : Сумская обл. г.Белополье
Повідомлення : 3071
Дата реєстрації : 18.05.2015
Вік : 48
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty22.06.15 12:12

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]

Никто не забыт и ничто не забыто:
Мы помним и чтим тех, кто был на войне.
Для каждого летопись эта открыта –
Об этом писать уж, наверно, не мне.
Ведь время летит и с собою уносит
Все то, что когда-то ему предалось.
С собой все возьмет – никого и не спросит –
Ничто не вернет, что забрать довелось.
Бывает, что многое время стирает,
Но память о вечном стереть не дано.
Быть может, войну всю народ и не знает,
Но подвиги воинов мы чтим все равно.
Склоняем мы головы в память героев,
Что, жизнь не жалея, сражались с врагом.
Склоняю я голову в память героев…
И всем ветеранам мой низкий поклон.


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty22.06.15 22:12

Як обіцяв,трохи фото з концерту,присвяченого пам'яті Андрія Кузьменка(Скрябін)! Концерт відбувся 21.06.2015 на стадіоні "Арена" у Львові. Було близько 41000 глядачів,виступали: Віктор Павлік, Святослав Вакарчук(Океан Ельзи),Наталя Могилевська, гурт ,,Тік,, ,Олександр Пономарьов, Танець на майдані конго,Арсен Мерзоян,Світлана Лобода,Руслана,Тарас Чубай!

За півгодини до початку:
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Каттеина
Господиня нашого форуму
Господиня нашого форуму
Каттеина


Ваше ім'я : Екатерина
Місто, область : Суми, Нижня Сироватка
Повідомлення : 6767
Дата реєстрації : 10.06.2014
Вік : 46
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty22.06.15 22:13

Віктор71 пише:
Як обіцяв,трохи фото з концерту,
ДЯКУЮ!


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty22.06.15 22:15

Під час концерту:

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
Віктор71
Куратор форуму
Куратор форуму
Віктор71


Ваше ім'я : Віктор
Місто, область : Львів
Повідомлення : 4299
Дата реєстрації : 18.08.2014
Вік : 52
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty22.06.15 22:25

Вибачте за погане фото,ніяк не можу розібратись з своїм китайським ,,девайсом,, одні фото збільшуються,інші нісмущение
В загальному концерт дуже сподобався,отримав масу позитиву,і трохи згадав молодістьсмех


Повернутися до початку Перейти донизу
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty01.07.15 16:14

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty04.07.15 11:38

Великие люди - вне времени!


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty04.07.15 12:07

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty25.07.15 10:44

35 лет назад, 25 июля 1980 года скончался поэт, певец, актер театра и кино Владимир Высоцкий.


[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

Поэт, певец, актер театра и кино Владимир Семенович Высоцкий родился 25 января 1938 года в Москве в семье военнослужащего.
Его мать в первые годы войны служила в бюро транскрипции при Главном управлении геодезии и картографии МВД СССР, затем работала переводчиком-референтом немецкого языка в иностранном отделе ВЦСПС, гидом в "Интуристе". Отец — военный связист, полковник, ветеран Великой Отечественной войны, кавалер более чем 20 орденов и медалей.
После развода родителей, в 1947 году Владимир переехал жить в новую семью отца и до 1949 года проживал по его месту службы в городе Эберсвальде (Германия).
Вернувшись в Москву, семья поселилась в Большом Каретном переулке, где Владимир поступил в пятый класс школы № 186.
С 1953 года Высоцкий посещал драмкружок в Доме учителя, которым руководил артист МХАТа Владимир Богомолов.
В 1955 году по настоянию родственников он поступил на механический факультет Московского инженерно-строительного института, который оставил после первого семестра.
В 1960 году окончил Школу-студию МХАТ, курс Павла Массальского.
Первой его театральной работой стала роль Порфирия Петровича в учебном спектакле "Преступление и наказание" (1959).
В 1960-1962 годах Высоцкий работал в Московском театре имени А.С. Пушкина, где сыграл роль Лешего в спектакле "Аленький цветочек" по сказке Аксакова, а также еще около 10 ролей, в основном эпизодических.
В 1962-1964 годах он был актером Московского театра миниатюр.
В 1964-1980 годах Владимир Высоцкий работал в труппе Московского театра драмы и комедии на Таганке под руководством Юрия Любимова. Играл главные роли в спектаклях "Жизнь Галилея" и "Гамлет", участвовал в спектаклях "Добрый человек из Сезуана", "Антимиры", "Павшие и живые", "Послушайте! ", "Пугачев", "Вишневый сад", "Преступление и наказание" и др.
В кино он дебютировал в 1959 году в эпизодической роли студента Пети в фильме режиссера Василия Ордынского "Сверстницы". В начале своей кинокарьеры Высоцкий был занят в основном в эпизодах и ролях второго плана. Он снимался таких фильмах, как "Карьера Димы Горина" (1961), "713-й просит посадку" (1962), "Грешница" (1962), "Наш дом" (1965), "Стряпуха" (1965), "Саша-Сашенька" (1966), "Вертикаль" (1966), "Интервенция" (1968). Сыграл главные роли в картинах "Короткие встречи" (Максим, 1967), "Служили два товарища" (Брусенцов, 1968), "Хозяин тайги" (Рябой, 1968), "Плохой хороший человек" (фон Корен, 1973), "Сказ про то, как царь Петр арапа женил" (Арап, 1976), "Маленькие трагедии" (Дон Гуан, 1979), "Место встречи изменить нельзя" (Жеглов, 1979).
Свое первое стихотворение "Моя клятва", посвященное памяти Иосифа Сталина, Высоцкий написал, будучи учеником 8 класса, в марте 1953 года. В начале 1960-х годов появились первые песни Высоцкого. Одними из первых стали песни "49 дней" (1960) о подвиге четырех советских солдат, дрейфовавших и выживших в Тихом океане, и "Татуировка" (1961), положившая начало циклу "блатной" тематики.
Свои первые песни сначала он исполнял в узком кругу, с 1965 года пел со сцены.
Поэтическое и песенное творчество, наряду с работой в театре и кино, стало главным делом его жизни. Песни Высоцкого прозвучали в 32 художественных фильмах.
В 1968 году вышла первая гибкая пластинка Владимира Высоцкого с песнями из кинофильма "Вертикаль", в 1973-1976 годах — четыре авторских миньона, в 1977 году во Франции были выпущены еще три авторских диска.
13 февраля 1978 года приказом министра культуры СССР, согласно записи в аттестационном удостоверении артиста, Владимиру Высоцкому была присвоена высшая категория вокалиста-солиста эстрады, что явилось официальным признанием Высоцкого "певцом-профессионалом".
Многолетняя концертная работа Высоцкого постоянно сталкивалась с внешними трудностями, широчайшая известность его текстов сопровождалась негласным запретом на их публикацию. Впервые и в последний раз прижизненно в СССР стихотворение Высоцкого ("Из дорожного дневника") было опубликовано в 1975 году в советском литературно-художественном сборнике "День поэзии".
Всего Владимир Высоцкий написал около 600 песен и стихов.
Во второй половине 1970-х годов он часто бывал за рубежом, выступал с концертами во Франции, США, Канаде и других странах. Высоцкий дал более одной тысячи концертов в СССР и за рубежом.
Он был автором нескольких киносценариев (в том числе "Венские каникулы" в соавторстве с Эдуардом Володарским, 1979). В 1979 году принял участие в неподцензурном альманахе "Метрополь".
Последнее выступление артиста состоялось 16 июля 1980 года в подмосковном Калининграде (ныне Королев). 18 июля 1980 года Высоцкий последний раз появился в своей самой известной роли в Театре на Таганке — в роли Гамлета.
25 июля 1980 года Владимир Высоцкий скончался в Москве. Официального сообщения о смерти не было — в это время проходила московская Олимпиада. В день похорон проститься с любимым артистом пришли около 40 тысяч человек. Он был похоронен на Ваганьковском кладбище в Москве.
В 1981 году вышел в свет первый стихотворный сборник Высоцкого "Нерв", в 1988 году — сборник "Я, конечно, вернусь…"
В 1986 году Владимиру Высоцкому было посмертно присвоено звание заслуженного артиста РСФСР; в 1987 году была присуждена Государственная премия СССР (посмертно, за участие в телесериале "Место встречи изменить нельзя" и авторское исполнение песен).
На могиле Высоцкого на Ваганьковском кладбище установлен памятник скульптора Александра Рукавишникова, открытый 12 октября 1985 года.
У Петровских ворот в Москве 25 июля 1995 года, в день 15-летия со дня смерти поэта, был установлен памятник Высоцкому работы скульптура Геннадия Распопова.
Памятники актеру и певцу были открыты в различных городах России и за рубежом.
В 2014 году памятник Владимиру Высоцкому работы скульптора Александра Аполлонова был открыт в Крыму в Симферополе.
В 1992 году был создан Государственный культурный центр-музей В.С. Высоцкого "Дом Высоцкого на Таганке".
В 1997 году Благотворительным фондом Владимира Высоцкого, министерством культуры РФ и Комитетом по культуре города Москвы учреждена ежегодная премия Высоцкого "Своя колея". Премия вручается людям, чья жизнь и творчество созвучны темам поэзии Высоцкого.
В 1999 году Содружество актеров Таганки осуществило постановку спектакля "ВВС" (Высоцкий Владимир Семенович).
О жизни и творчестве актера и поэта снято огромное количество документальных фильмов и телевизионных передач.
1 декабря 2011 года в прокат вышел фильм "Высоцкий. Спасибо, что живой" режиссера Петра Буслова по сценарию сына Высоцкого Никиты.
Владимир Высоцкий был трижды женат. Первая жена — актриса Иза Жукова, вторая — актриса Людмила Абрамова. В этом браке родились двое сыновей: Аркадий (1962 года рождения), ставший сценаристом, и Никита (1964 года рождения), ставший, как и родители, артистом театра и кино. С 1996 года Никита Высоцкий является директором Государственного музея своего отца.
Третья жена Владимира Высоцкого — французская актриса русского происхождения Марина Влади.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:09

Евгений Павлович Леонов


Евгений Леонов был комиком на экране и трагиком в душе. Застенчивый от природы, скромный и печальный актер всю жизнь испытывал недостаток человеческого тепла и понимания.
А любви и добра в этом человеке было столько, что все его многочисленные роли в театре и кино не помогали ему их выплеснуть. И тогда он садился за «Письма сыну». Эта книга — кладезь житейской мудрости и откровения человека с большой душой и светлым сердцем.
Добрый был дядька. Вечная память
.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:10

* Счастье — это когда утром хочется на работу, а вечером — домой. (фильм «33»)

* Для кого-то Бог на небе, а для кого-то в собственном сердце. И этот Бог в сердце не даёт опуститься ниже определенного человеческого уровня... Он не позволит ударить ногой собаку, обидеть старика, плохо относиться к родителям. («Я Леоновым не стал, я Леоновым родился». Известия)



Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:11

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:12

* Через всю мою жизнь, как и через жизнь каждого человека, прошло столько лиц, людей. С кем-то сталкивался ближе, а с кем-то просто ехал в машине со съёмок. Но ведь каждый человек, если заглянуть ему в глаза, это целый мир. Будь восприимчив к этим мирам. Здесь начало искусства. («Письма сыну»)

* Рабочий день у меня ненормированный. Порядка нету. От этого характер нервный, тяжелый для окружающих. Всё молчу. Молчу, когда надо говорить. Когда не надо, несу чушь. (фильм «Длинное, длинное дело»)


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:13

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:13

* Мне лично почему-то кажется, что сама по себе политика — дело чистое. А вот насчёт людей, которые ее делают, — тут надо разговаривать. (из последнего интервью, 1993 г.)

* Вообще-то, я думаю, совсем неспособных к добру людей нет. Бывает, что человек ожесточился и ему кажется, что в его душе нет места для доброты, но это ошибка, это временно: не совершая добрых дел, человек чувствует себя неуютно в этом мире. («Письма сыну»)


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:14

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:15

* Страх — это еще не слабость. Вот если страх заставляет тебя отступить, если ты бережешь свои силы и в результате уменьшаешься сам — это слабость. («Письма сыну»)

* А чтобы знать жизнь — надо жить. Не беречь себя от конфликтов своих и чужих, не бояться опасности, риска, не искать пути полегче, не бежать от ответственности, не думать, что твоя хата с краю и что ветры времени тебя не коснутся. («Письма сыну»)


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:16

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:16

* Есть ли в твоей жизни человек, перед которым ты не боишься быть маленьким, глупым, безоружным, во всей наготе своего откровения? Этот человек и есть твоя защита. («Письма сыну»)

* «Тишина — это какое-то особое состояние мира и человеческой души. Мне кажется, мы себя чувствуем частичкой природы, каплей океана в тишине только. Вне тишины нельзя понять красоту». («Письма сыну»)


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:17

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:17

* Говорят: сейчас другое время. Другой Бог. Другая нравственность. Другая Правда. Но в том-то и дело, что Другого Бога не бывает. И другой нравственности не бывает. И другой Правды. Всё затоптать нельзя. Особенно в искусстве. (из последнего интервью, 1993 г.)

* Бывает достаточно всего одного доброго слова, чтобы почувствовать себя окрылённым. И очень важно, чтобы это слово было сказано при жизни человека. («Письма сыну»)


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty08.08.15 20:18

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty15.09.15 13:43

В Молдавии скончался "Будулай" - знаменитый актёр Михай Волонтир
Народному артисту СССР был 81 год

Актёр Михай Волонтир, снискавший всенародную любовь благодаря роли цыгана Будулая, ушел из жизни в ночь на вторник. Причиной смерти стали осложнения от онкологического заболевания и диабета.

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]

В последние месяцы он находился в тяжелом состоянии в медицинском учреждении. Ранее он боролся с раковым заболеванием и последствиями диабета, из-за которого он почти не видел.

У Волонтира было диагностировано онкологическое заболевание, а также диабет с осложнением на глаза. Последние десять лет он почти не видел.

Волонтир родился в 1934 году в селе Глинжены Шолданештского района Молдавии. Окончил педагогическое училище в Оргееве. С 1957 года работал в Бельцовском Музыкально-драматическом театре.

Дебютом в кино для него стала экранизации комедии "Кирица в Яссах". Волонтир сыграл около 120 главных ролей в театре, а также снялся в более 30 фильмах.

Широкую известность Волонтир приорбрёл в 1968 году, когда снялся в фильме "Нужен привратник". Затем играл в картинах "Это мгновение", "Десять зим за одно лето", "Крутизна", "Это сладкое слово - свобода", "Случай в квадрате 36-80", "Следы оборотня", "Верными останемся", "Стук в дверь".

Всенародное признание и любовь Волонтиру принесла роль цыгана Будулая в многосерийном фильме "Цыган". В 1985 году вышло его продолжение - "Возвращение Будулая".

В 1988 году Михай Волонтир получил звание Народного артиста СССР. Один из последних фильмов с участием Волонтира "Виновата ли я" вышел в 1992 году. В 2003 году Михай Волонтир вновь появился на киноэкране, снявшись в картине "Чандра". Свою роль в этом фильме он сыграл почти слепым.

Несмотря на неважное самочувствие, актер до прошлого года продолжал работать и играть в спектаклях. В 2000 году его признали одним из величайших молдавских актеров 20 века.

Волонтир был депутатом Верховного Совета Молдавской ССР XII созыва. Актер - почетный гражданин Кишинева и Бельц, награжден высшей наградой страны - "Орденом республики".


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty15.09.15 13:44



Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty28.10.15 15:26

День визволення України від фашистських загарбників
Друга світова війна принесла з собою таку безліч трагедій, віроломства і зруйнованих доль, що до цих пір все людство із сумом і гіркотою згадує про ті далекі події, які торкнулися практично всіх на нашій спільній землі. Є суд історії. Вже майже досконально вивчені всі масштаби цієї згубної війни. Її причини, її наслідки. Перемога. Це була перемога зі сльозами на очах. Це були сльози радості і одночасно сльози горя. Це не можна описати простими словами. Складні формулювання так само не підійдуть. Не можна висловити те, що відчували наші батьки і діди, матері і бабусі, на очах яких відбувався весь жах однієї з найкривавіших воєн на нашій планеті. Не можна висловити, але ми і не маємо права забути те, що розповідали нам свідки, які так чи інакше брали участь в цьому. Інакше це може повторитися. І ми говоримо: «Ні хто не забутий!», «Ні що не забуто!». Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!
З метою закріпити й увіковічити історичну пам’ять написано і пишуться маса книг, документальна і художня література. Відзнято безліч відеоматеріалу. Все це доступно, лише уходять справжні свідки тих давніх подій, які назавжди змінили світ. Ми не будемо забувати їх свідоцтва!
У нашому календарі є не мало дат, які нагадують нам про ті далекі роки. Кожне наше місто чи містечко, регіон мають пам’ять про цю страшну війну. День визволення України від фашистських загарбників відзначається 28-го жовтня. Це був кульмінаційний результат ряду наступальних операцій, найбільш значимі з яких: Донбаська - з 13-го серпня по 22-е вересня 1943-го року, Корсунь-Шевченківська операція - з 24-го грудня 1943-го по 17-е лютого 1944 - го року, Львівсько-Сандомирська - з 13-го липня по 29-е серпня 1944-го року і заключна Східно-Карпатська операція, яка була розпочата військами і з’єднаннями радянської армії з 8-го вересня 1944-го року і призвела до остаточного звільнення та вигнання останніх гітлерівських загарбників з території України 28-го жовтня 1944-го року.
До кінця війни залишалося ще пів року. Будемо пам’ятати!
День визволення України від фашистських загарбників був вписаний тоді до національного календаря сучасної України. Це відобразилося, за даними проекту DilovaMova.com, і в Указі Президента незалежної України № 836 від 20-го жовтня 2009-го року.
Будемо пам’ятати і не забувати! У цей День ми приєднуємося до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! Добра пам’ять про вас завжди буде жити в наших серцях.
З Днем визволення України!


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty28.10.15 15:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty02.11.15 11:52

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty30.11.15 9:12

В Москве на 89-м году жизни умер Народный артист СССР, лауреат Государственной премии СССР и Государственной премии РСФСР имени братьев Васильевых, режиссер Эльдар Рязанов. Он родился 18 ноября 1927 в Самаре. После войны учился во ВГИКе. Первый же его фильм, комедия «Карнавальная ночь», имела большой успех. После этого он снял большое количество полюбившихся и принесших ему всесоюзную известность фильмов, – «Берегись автомобиля», «Гусарская баллада», «Старики разбойники», «Ирония судьбы, или С легким паром», «Служебный роман», «Гараж»
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty30.11.15 9:17

кубанец пише:
В Москве на 89-м году жизни умер режиссер Эльдар Рязанов

...светлая память выдающемуся человеку...


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty30.11.15 9:24

Всего пару недель назад ему исполнилось 88, но уже было ясно, что здоровье Рязанова пошатнулось весьма серьезно, и эту замечательную цифру — в перевернутом виде два знака бесконечности — почти никто не отметил. Весь последний год мы получали тревожные сообщения то из одной, то из другой клиники. Организм Эльдара Александровича отчаянно боролся с болезнью. К сожалению, возраст взял свое, и в ночь на 30 ноября одного из самых прославленных и любимых режиссеров в истории российского и советского кино не стало.

Он родился 18 ноября 1927 года в Самаре в семье Александра Семеновича и Софьи Михайловны Рязановых. Согласно официальным сведениям, его отец был родом из крестьян, учился в реальном училище, в 16 лет вступил в ВКП(б), в 19 стал комиссаром дивизии. В 1922-м его послали разведчиком в Китай, потом перевели в Персию. Мать — Софья Михайловна, в девичестве Шустерман, вместе с мужем работала в советском торгпредстве в Тегеране, но рожать сына уехала к родителям в Самару. Младенца Эльдара (звучное имя на персидском означает «владеющий миром») увезли в Москву, где папа устроился начальником винного главка и получил просторную квартиру с видом на Красную площадь. Александр Семенович пристрастился к алкоголю, жена, не выдержав скандалов, забрала трехлетнего сына и вскоре вышла замуж за инженера, вдовца с ребенком. А отец снова женился, у него родилась дочь. В 1938-м его арестовали и дали пять лет, затем добавили еще десять за побег. В общей сложности он отсидел 17. В начале 1960-х отец нашел сына по его фильмам. «Но близкого контакта не получилось: пришел совершенно чужой, сломанный жизнью человек, — вспоминал Рязанов. — Жену и дочку он не нашел… Я дал ему все деньги, которые имел при себе, и он исчез на четыре года, не имея права жить в Москве. После реабилитации все-таки перебрался в столицу, через несколько месяцев умер, и я приехал на его похороны».

Во время войны семья эвакуировалась, ютились в холодных бараках с крысами. Эльдар нянчил сводного брата, стоял в очередях за хлебом и постоянно испытывал голод, о чем впоследствии не раз вспоминал в многочисленных интервью. В старших классах он хотел стать писателем и сочинял стихи, подражая Пушкину, Лермонтову, Маяковскому и Симонову.

В 1944 году, экстерном окончив 10-й класс, он послал запрос в Одесскую мореходку, но ответа не получил. Чтобы не терять год, вместе с приятелем из любопытства поехал во ВГИК. При подаче документов пришлось поволноваться: отец — «враг народа», мать и отчим — евреи. К счастью, после приемных экзаменов юноша был зачислен на режиссерский факультет в мастерскую Григория Козинцева, автора знаменитой трилогии о Максиме. Сам Эйзенштейн был среди учителей Рязанова: студент бывал у него дома, пользовался библиотекой.

В 1950 году он с отличием окончил ВГИК и по распределению попал на ЦСДФ. Пять лет Рязанов работал в документальном кино: снимал сюжеты для киножурналов, по его словам — «отчаянно лакируя действительность». В 1951-м он сделал свой первый киноочерк «Дорога имени Октября», а за «Остров Сахалин» (1954) получил приз на фестивале в Канне. После этого подающего надежды молодого режиссера пригласили на «Мосфильм», где в соавторстве с Сергеем Гуровым он снял первый советский широкоэкранный фильм-ревю «Весенние голоса».

Тогда же руководитель «Мосфильма» Иван Пырьев буквально заставил Рязанова заняться комедийным жанром, хотя тот поначалу отказывался. И в 1956 году родился один из трех великих комедиографов эпохи «оттепели» (наряду с Гайдаем и Данелией) — Эльдар Рязанов снял музыкальную комедию «Карнавальная ночь». Фильм имел грандиозный успех, удостоился призов на всесоюзном и международном кинофестивалях, стал образцом для новогодних комедий.

После потрясающего дебюта режиссер поверил в новое амплуа, начал снимать комедии в различных жанрах — лирическую «Девушка без адреса» (1957), героическую «Гусарская баллада» (1962), криминальную «Берегись автомобиля» (1966), бытовую «Зигзаг удачи» (1968). В 1960-е годы сложился коллектив творческих единомышленников: сценарист — Эмиль Брагинский, композитор — Андрей Петров, оператор — Владимир Нахабцев.

Начиная с 1970-х до конца 1980-х Рязанов снимал по фильму в два года, и, чаще всего в соавторстве со своим другом, непревзойденным Эмилем Брагинским, создал с десяток настоящих хитов, вошедших в золотой фонд российского кино: 1971 — «Старики-разбойники», 1973 — «Невероятные приключения итальянцев в России», 1975 — «Ирония судьбы, или С легким паром!», 1977 — «Служебный роман», 1979 — «Гараж», 1980 — «О бедном гусаре замолвите слово», 1982 — «Вокзал для двоих», 1984 — «Жестокий романс», 1987 — «Забытая мелодия для флейты».

Рязанова-режиссера всегда отличало невероятное чутье на актеров. В его фильмах прославились Людмила Гурченко, Олег Ефремов, Иннокентий Смоктуновский, Евгений Леонов, Анатолий Папанов, Юрий Яковлев, Андрей Миронов, Евгений Евстигнеев, Валентина Талызина, Лия Ахеджакова, Андрей Мягков, Олег Басилашвили, Валентин Гафт, Георгий Бурков, Светлана Немоляева, Алиса Фрейндлих, Станислав Садальский и многие другие.

Сам Эльдар Александрович во многом походил на своих киногероев, мятущихся в поисках правды, добра и справедливости. «У меня вообще каждая картина личная, потому что других я как бы делать не умею», — признавался он, будучи многолетним ведущим «Кинопанорамы».

В ХХI век режиссер вошел заслуженным мэтром — в 2002 году он стал президентом Российской академии кинематографических искусств «Ника». В январе 2005-го открылся киноклуб Эльдара Рязанова, задуманный как своеобразный центр отечественной комедии. В трех залах, самый большой из которых рассчитан более чем на пятьсот мест, идут фильмы и спектакли, проводятся творческие встречи, концерты. В 2010 году Рязанов стал одним из учредителей КиноСоюза.

Всю жизнь его возмущали ложь, лицемерие, ксенофобия и злобная нетерпимость, дефицит демократичности и внутренней культуры у людей. «Я вообще уже не понимаю, в какой стране живу. Раньше мы жили в каком-то спецпоселении. Были помоложе и верили в какие-то ценности. На словах там было много хорошего, а на самом деле все было извращено. Сейчас нет никакой колючей проволоки, и мы не сожалеем о ней. Раньше мечтали уехать за границу, а сейчас езжай, были б только деньги. С этой точки зрения, жизнь стала лучше, интереснее, богаче. Но она стала бездуховной… Россия привыкла жить в жестком режиме, и когда вдруг наступила свобода, выяснилось, что многие не понимают, что это такое… Отсюда ужасный разброд, шатание, распущенность нравов», — с горечью размышлял режиссер.

В его жизни и судьбе заметную роль сыграли три женщины. Сокурсница Зоя Фомина стала его первой женой и родила ему единственную дочь Ольгу. Они расстались, прожив 15 лет. С литсотрудницей «Мосфильма» Ниной Скуйбиной, молодой вдовой с сыном, Рязанов познакомился в начале 1970-х. Они прожили 22 года, и их любовь вдохновила режиссера на лучшие фильмы. Нина умерла от рака, и Рязанов тяжело переживал потерю любимого человека. Потом в его жизни появилась тележурналистка Эмма Абайдуллина, ставшая заботливой подругой и помощницей Эльдара Александровича. О муже она говорит так: «Легко ли рядом с ним? Отнюдь. Он слишком требователен к себе и к другим. Слишком обязателен и ответственен, работоспособен и неуемен, чем заставляет и людей вокруг него напрягаться. Совершенно не умеет врать, а потому многим приходится выслушивать от него нелицеприятную правду... И каждый день этой жизни я открываю большого, талантливого, надежного, сердечного человека. Мужчину»


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty30.11.15 13:31

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
Крушельницька Соломія Амвросіївна
(23.09.1872, с. Білявинці, Бучацького р-ну, Тернопільщина — 16.11.1952, Львів). Українська оперна співачка, педагог. За життя була визнана найвидатнішою співачкою світу.


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty30.11.15 13:31



Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
кубанец
Куратор форуму
Куратор форуму
кубанец


Ваше ім'я : Алексей
Місто, область : Кубань
Повідомлення : 4841
Дата реєстрації : 23.12.2014
Вік : 49
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810


Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty07.12.15 15:29

Катерина Білокур
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]
"Нехай тобі грець! Така здорова та сидить удома! Твої товаришки заміж повиходили, дітей уже мають, а ти сидиш та чортів малюєш!" Після тих материних слів молода жінка пішла на річку топитися. На щастя, їй не вдалося. Це була Катерина Білокур, якій з дитинства забороняли малювати, яку не взяли ані до технікуму, ані до університету, там сама Катерина Білокур, перед талантом якої згодом Пікассо, та й увесь світ, схилить голову. 115 років сьогодні з дня народження художниці.
[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити це зображення]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://russian-dolzhanskya.ru
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty20.12.15 11:45

Брошенная после ликвидации Чернобыльской аварии техника

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання]


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
Михалич
Ветеран форуму
Ветеран форуму
Михалич


Ваше ім'я : Михалыч
Місто, область : Полтава
Повідомлення : 40130
Дата реєстрації : 08.06.2014
Вік : 57
Нагороди :
Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Love1510Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 1810Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Kurits10



Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty
ПовідомленняТема: Re: Ніхто не забутий, нічого не забуто   Ніхто не забутий, нічого не забуто - Сторінка 2 Empty07.01.16 13:45

Царство Небесное Юре. Соболезнования родным и близким...

[Ви повинні бути зареєстровані та підключені , щоб побачити посилання] размещено на форуме по просьбе нашего форумачанина саша вознесенск


Повернутися до початку Перейти донизу
http://lph-u-mihalycha.prom.ua/
 

Ніхто не забутий, нічого не забуто

Попередня тема Наступна тема Повернутися до початку 
Сторінка 2 з 5Перейти до сторінки : Попередній  1, 2, 3, 4, 5  Наступний

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Український форум фермерів / Ukrainian forum of farmers :: Альтанка відпочинку для форумчан :: Розмова по душам на будь-які теми :: ГОВОРИМ ОБО ВСЬОМУ-
Verification: 4480873de4d6d843